NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kayseri Sedef Evden Eve Taşımacılık
Şehir Kayseri
Yetkili Sedef Evden Eve Taşımacılık
Telefon

0532 643 73 88

0532 643 73 88

Adres Gülük Mah. Tepecik Sk. No:24/B (Eras Oteli Aşağısı Eski Kiçikapı Karakolu Çaprazı ) Melikgazi KAYSERİ
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sedef Evden Eve Taşımacılık şehir içi ve şehirler arası nakliye 1994 yılında Kayseri / Melikgazi’ de halen aynı adresimizde ki büromuzda işe başlamıştır, ev eşyası taşımacılığına nakliyat gözüyle firmamıza göre yanlıştı, Çünkü ev eşyası insanın özeli mahremiyetidir. Her şeyden öte firma anlayışımıza göre eşyalarınız milli servettir, firmamız ise milli servetin değerini de önemini de iyi bilir, firmamız için esas olan müşteri memnuniyeti ve yüksek kalitelidir, seçkin eleman kadromuz, özel mobilyacımız, paketlemecilerimiz ve ev eşyasına özel dizaynlı araçlarımızla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Siz müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Artık eşya taşımayı dert etmeyin sedef evden eve taşımacılık ile huzurlu,  güvenli ve kaliteli taşıma yapmaya sahipsiniz, firmamızca her biri milli servet değerinde olan eşyalarınız emin ellerde.

–    Eşya sahibi olsanız bile milli servet olan eşyalarınıza zarar vermeye hakkınız yoktur onun için firma seçiminizi iyi yapın, eşyalarınız zarar görmesin, iş işten geçmeden tedbirinizi alın, firma seçiminde tercihiniz ciddi bir firma olursa taşımanızda ciddi ve güvenli olacaktır.

 

Eşyalarınızın kendi değerlerinden sigorta hizmetinin bulunduğu, alanında uzman personellerin paketleme ve ambalajlama işlemleri ile eşyalarınızın güvenliğini sağladığı, demonte ve montaj gibi hizmetler ile de evinizi aldığımız gibi teslim etmeyi bildiğimiz Kayseri evden eve nakliyat hizmetleri hakkında daha detaylı bilgilere telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak erişebilirsiniz. Firmamız Kayseri nakliyat firması olup, Kayseri’den Türkiye’nin her noktasına sorunsuz bir şekilde nakliyat hizmeti vermektedir.

1 Adet Yorum Var, Kayseri Sedef Evden Eve Taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kayseri Sedef Evden Eve Taşımacılık   21-10-2019

Sedef evden eve taşımacılık firması Kayseri'de profesyonel bir şekilde hizmet verebilen firmalardan. Almış olduğum ilk hizmette de ikinci hizmette de profesyonellikleri her zaman ön plandaydı. Firmanın boş durmadığını ve kendini geliştirdiğini de ikinci hizmetimde gördüm. Gayet uygun fiyatlara kaliteli hizmetler veriyorlar.