NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kayseri Takubiya Nakliyat
Şehir Kayseri
Yetkili Kayseri Takubiya Nakliyat
Telefon

0532 166 2066

0532 166 2066

Adres Yahya Kemal Cad.Şefali Sok.No:1/D, 38070 Kayseri Takubiya Nakliyat/Kayseri
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Takubiya Nakliyat, ister şehirler arası; ister şehir içi olacak şekilde Kayseri’de olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerinde evden eve nakliye hizmet sunar. Taşınmasını istediğiniz tüm eşyaların gerekli listesini yaparak önce paketleme ve ambalajlama, sonrasın da ise nakliye işlemlerini gerçekleştirir. Tüm bu yaşanan aşamalar da ise tamamen profesyonel ekipleri ile sorunsuz olarak çalışmalarını yürütür.

Örneğin; paketleme, ambalajlama, taşıma ya da benzeri diğer konular da bir çok firma gibi sürekli olarak sabit bir ekip ile çalışmaz. Tüm aşamalar da alanın da uzman kişiler ve ekipler ile çalışarak; eşyalarınızın asla zarar görmesini engelleyerek vaktin de tarafınıza ulaşmasını sağlar.

Takubiya Nakliyat 15. yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile başta Kayseri olmak üzere tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermektedir. Değerlerimiz arasında müşteriler, çalışanlar, dürüstlük, profesyonellik, iletişim ve mükemmellik değerlerini taşıyan kaliteli bir nakliyat şirketidir.
Kayseri evden eve nakliye sektörünün köklü kuruluşlarından biri olan Evden eve nakliye firmamız gerek şehir içi gerekse de şehirler arası olmak üzere sizlere en kaliteli hizmetleri sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Profesyonelliğimizin her saniye daha çok kişiye yayıldığı ve sizlerin de üstün kalite hizmetler alarak sorunsuz bir şekilde yeni adreslerinize taşınmasını sağladığımız Kayseri nakliyat alanındaki hizmetlerimiz ile sizler de hemen taşınma işleminizi başlatın. En uygun fiyatlara en kaliteli hizmetler sloganıyla sizlerin gönlünü kazanarak, daha kaliteli hizmetler vermenin yollarını aradığımız bu dönemde, sizleri de firmamız ile hizmet almaya bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları