Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat
Şehir Kırıkkale
Yetkili Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat
Telefon

0 544 220 0 833

0 544 220 0 833

Adres Ovacık Mah. Hürriyet Cad. No:116/A KIRIKKALE
Email info@ayyildiznakliyat.net
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Alanında uzman personellerimiz ile ün salarak vermiş olduğumuz Kırıkkale evden eve nakliyat hizmetlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Kırıkkale nakliyat firmaları tarafından örnek alınan, verilen hizmetten sonra sizlerin beğenisini çevresine anlatması ile büyüyen firmamız, verdikleri hiçbir hizmette müşterilerine mağduriyet yaşatmamış, sorunsuz nakliyat denildiğinde akıllara ilk gelen firma olmayı başarmıştır. Her zaman tektik, artık kalitemiz ile soyutlanıyoruz. Hemen bize ulaşın.

Misyonumuz

Çalıştığımız müşterilerimizin ev taşıma sürecindeki hassasiyetlerini biliyor ve müşterileirmizin hassasiyetini paylaşarak,işimizin sonunda müşteri memnuniyetini görmeyi kendimize misyon edindik.

Vizyonumuz

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği ve hayatın her alanında işimizi kolaylaştırdığı çağımızda ekipmanımız,personelimiz ve diğer tüm bileşenlerimizle bu baş döndürücü teknolojik gelişimi takip ederek,hergün kendimizi biraz daha geliştirmek.

Ekipman ve Personelimiz

Ev taşıma esnasında gerekli olan ekipman ve techizatımız günün teknolojik gelişmeleri takip edilerek yenilenmektedir.İşinde uzman deneyimli personelimiz ile kadromuz günden güne güçlenmektedir.

1 Adet Yorum Var, Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat   22-10-2019

Kırıkkale AYYILDIZ nakliyat firması ile eşyalarımın sorunsuz bir şekilde taşınarak yeni evime taşınma sürecimi hızlandırmayı sağladım. Oldukça saygılı personeller, işinin ehli olmuş bir şekilde hizmet veriyorlar. Eşyalarınızın paketlenmesi, asansörlü nakliyat araçları ile taşınması oldukça iyi bir durum. Teşekkür ederim.