NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kırşehir Atuğ Nakliyat
Şehir Kırşehir
Yetkili Kırşehir Atuğ Nakliyat
Telefon

0538 221 0591

0538 221 0591

Adres Bağbaşı Mah. Nevzat Aslan Bulv. No:21/1 Merkez/kırşehir
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kırşehir ATUĞ Evden Eve Nakliyat olarak Kırşehir’de Nakliye hizmetini veriyoruz. Kuruluşundan önce yine evden eve nakliyat işiyle bireysel olarak ilgilenen, başka firmaların yanında şoför ve işçi sıfatıyla çalışan personel olarak işin içerisinden gelen kişileri özenle seçtik ve gerek müşterilerimizle olan üsluplarını gerekse işlerini yerine getirme konusunda en doğru şekilde çalışan ekibimizle Kırşehir evden eve nakliyat ve asansörlü eşya taşıma işleriniz için sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Parça eşya nakliyesinden, öğrenci evi taşımacılığına kadar, 1+1 ev eşyasından 6+2 ev eşyasına varana kadar geniş kapasitede çeşitli araçlarımız ile 1. kattan 22. kata kadar yükselebilen yük asansörümüzle hemen her işinizi yerine getirebilecek maksimum seviyede sermayeye sahip bir firma olarak tüm müşterilerimizin memnun bir şekilde bizden bahsetmesi için elimizden geleni yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata veren Firmamız eşyalarınızı olası aksaklıklara karşı ulusal sigorta şirketleri üzerinden sigortalattırıyoruz.

Eşyalarını ahilik kültürüne göre Emanete Hıyanet Etmeme düsturu ile kendi eşyalarımız gibi taşıyan firmamız asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınızı olası zarar görmesini minimize ederek eşyalarınızı özenle taşıyoruz.

 

Firmamız Kırşehir ilinde ün salmayı başarmış, Kırşehir evden eve nakliyat, Kırşehir şehirler arası nakliyat alanlarında talepleri olan kişilerin ilk olarak tercih ettiği profesyonel bir nakliyat firmasıdır. Atuğ Nakliyat ismiyle çıkmış olduğumuz Kırşehir nakliyat hizmetlerimizden sizler de hızlıca yararlanmak isterseniz son model araçlarımız ve uzman personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz Kırşehir evden eve nakliyat alanında taleplerde bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

2 Adet Yorum Var, Kırşehir Atuğ Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kırşehir Atuğ Nakliyat   22-10-2019

Atuğ nakliyat firması gerek personel kadrosu gerekse geniş araç filosu ile sizlerin memnuniyetini sağlayacak şekilde hareket ediyorlar. Aldığım hizmetlerden dolayı gayet memnun kaldığım için bu yorumu firmaya bir teşekkür olarak yazmak istedim. Sizler de bir firma arayışı içindeyseniz bu firmaya ulaşmalısınız.


Kırşehir Atuğ Nakliyat   05-02-2020

Kırşehir Atuğ Nakliyat ile şehirler arası nakliyat üzerine anlaştık. Her şey olması gerektiği gibi oldu. Aksi bir durumla karşılaşmadık. Eşyalarımda da bir hasar meydana gelmedi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Profesyonel hizmet veren kaliteli bir firmaya sizlerde güvenerek taşınabilirsiniz. Gönül rahatlı ile sizlere de öneriyorum.