NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli Bekiroğlu Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Kocaeli Bekiroğlu Nakliyat
Telefon

0541 467 41 41

0541 467 41 41

Adres Barış Mah. Koşuyolu Caddesi 1804 Sok. Marmara Nakliyeciler Terminali Gebze-Kocaeli
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bekiroğlu Nakliyat 1996 Bekiroğlu Nakliyat ismi ile faaliyete geçmiştir. 1996 yılından itibaren Kocaeli merkezli olarak; İzmit, Gebze, Darıca, Derince, Körfez ilçeleri başta olmak üzere şehirler arası ve şehir içi evden eve nakliye, ofis taşıma, ve depolama  hizmeti vermektedir. Gerekli durumlarda asansörlü olarak taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.  Gebze, İstanbul anadolu yakası ve İzmit te şubeleri bulunmaktadır.

Bünyesinde 3 adet kapalı kasa kamyon, 2 adet yine kapalı kasa kamyonet bulunmaktadır. Bünyesinde ise
15 personel barındırmaktadır. Şehir içi ve Şehirler arası nakliyat  hizmeti için gerekli olan belgelere sahiptir. Sadece evden eve nakliye hizmeti ile ev müşterilerine değil, ofis taşıma hizmeti ile kurumsal firmalara da hizmet vermektedir.

Evini değiştirmek isteyenler aynı şehir de farklı bir eve taşınmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle yeni evine taşınmak isteyenlere verdiğimiz bu hizmet bütün bir şehri kapsamaktadır.

Evden eve nakliye, fabrika taşımacılığı, piyano, çelik kasa gibi taşımacılıkları içerisinde alan şehir içi taşımacılığında bizler 20 seneyi aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Sıkı gayretli ve disiplinli çalışan personelimizle beraber işimize 4 elle sarılır sizleri mağdur ve mahcup etmeden iş yaparız.

Sizler için de mantıklı bir tercih olan firmamız, Kocaeli nakliyat firmaları arasından kendini kaliteli hizmetleri ile soyutlamaya devam ediyor ve Bekiroğlu nakliyat ismini her yerde duyuruyor. Profesyonellik ile geçip giden bir nakliyat hizmeti almak isteyen herkesin sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için gerekli olan firmamız, İzmit evden eve nakliyat süreçlerinde, Gebze evden eve nakliyat süreçlerinde sizlerin memnuniyetini sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları