NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli Ekintaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Ekintaş Nakliyat
Telefon

0541 371 07 09

0541 371 07 09

Adres Yahya kaptan Fatih sultan mehmet cad.No 130
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ekintaş Ev ve ofis Nakliyat ı Çözümleri ile kolay nakliyat Evden Eve Nakliyat alanında evvela taşınacak olan evde ayrıntılı bir ekspertiz çalışması yapılır. Fiyatlandırma ve nakliyat ayrıntıları bu ekspertiz yönünde belirlenir.

Taşıma için gerekli olan ebatta araç, eleman ve malzeme tarafımızca bulundurulur. Eşyaların cinsine göre paketlenmesi, nakliyatı, yeni yerde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, marangozumuz tarafından demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmesi, bütün bu işlemler deneyimli personelimiz tarafından itinali bir biçimde yapılır.

Evden Eve Taşımacılıkta en mühim işlem paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzemenin kalitesi ve eşyaların cinslerine uygun olarak paketlenmeleri hasarsız taşımanın ilk kuralıdır.

Büyük parça eşyaların paketlenmesinde kraft baloncuklu naylon adını verdiğimiz özel malzememizden kullanılır. Hiçbir biçim de battaniye ile sarma işlemi uygulanmaz.

 

Profesyonel nakliyat firmaları arasında kendini üstün kalite hizmetleri ile soyutlamayı başarmış ve vermiş olduğu İzmit evden eve nakliyat hizmetleri ile ses getirmiş olan Ekintaş nakliyat firması, sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek adına paketleme ve ambalajlama işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyor ve süreci yüksek güvenlik içerisinde atlatıyor. Profesyonel bir şekilde hizmetler almak isteyenlerin ortak tercihi Ekintaş İzmit evden eve nakliyat firması ile hemen iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları