NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli Güven Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Kocaeli Güven Nakliyat
Telefon

0507 703 08 01

0507 703 08 01

Adres Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde faaliyet gösteren firmamız 1985 yılında kuru yük taşımacılığı ile Chrysler marka doc kamyonla nakliye sektörüne ilk adımları atmıştır. Nakliyat sektöründe ki gelişmelerle birlikte İstanbul ve Kocaeli bölgesin de bulunan organize sanayi bölgelerinin ihtiyacı olan nakliyat hizmetini firmamız araç sayısını arttırarak irili ufaklı firmalara ağır yük taşımacılığı, kuru yük taşımacılığı, paletli malzeme, parsiyel nakliyat konularında Kocaeli ve İstanbul bölgesinde hizmet vermiştir.

2000 yılından itibaren nakliye sektöründeki kamu personelinin taşınma talepleri doğrultusunda şirketimiz; evden eve nakliye sektörü için yatırımlarını yapmaya başlamıştır.

Evden Eve nakliye sektöründe hedeflenen noktaya gelmek için; Kamu personelinin evden eve taşınma taleplerini de temel alarak çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarla görüşmeler sağlamış ve ihtiyaç duyulan müşteri isteklerini karşılamak üzere araç içi donanım ve eğitimli personel alımına başlamıştır.

 

Kocaeli Güven Nakliyat firması sektöre 25 yıl öncesinde giriş yapmış, vermiş olduğu hizmetler ile bu alandaki profesyonel bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Kocaeli evden eve nakliyat hizmetleri veren ve verdiği hizmetler ile eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan Güven nakliyat, uzman personelleri ile sizlerin bu süreçte rahat etmesini sağlamaktadır. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak üstün kalite hizmetler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları