NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli Karadeniz Hizmet Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Kocaeli Karadeniz Nakliyat
Telefon

0533 610 61 17

0533 610 61 17

Adres Gültepe Zabıtan Mh. Çakmak Sk. No:12 İzmit / Kocaeli
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Karadeniz hizmet nakliyat Kocaeli’nin tüm bölgesinde hizmet veren köklü bir firma 1984 yılında başladığımız nakliye sektöründe hep ileri hedeflerle yürüdüğümüz bu yolda evden eve nakliyecilikte slaganımız ev deyil yuva taşımak sektör müşteri odaklı ve hizmet sadece profesyonel olmak ve sürekli kendini yenileyen geliştiren firma olmak.

Hizmetlerimize her eve uygun araç filomuzla ve asansör sistemimizi kurduk bu sayede eşyalarımız 0 hata ile taşıma prensibi edindik gelişen teknoliji ve sanal hayata kendimizi adapte ettik ve ediyoruz.

Kaliteli ekipler güvenli taşıma prensibini edindiğimiz evden eve nakliyat ile hizmet verdiğimiz her bölgede, profesyonel nakliye hizmeti sunmaktayız. Vizyonumuz evden eve nakliyatta kaliteli hizmet,güvenli taşmacılık,ekonomik hizmet sunmaktadır.

1984 yılında başladığımız nakliye sektöründe İzmit evden eve taşımacılıkta öncü firmalar arasında yerimizi almaktan ve hizmet vermekten mutluluk duyduğumuzu ifade etmek bizleri onurlandırmaktadır.

 

Kocaeli Karadeniz Nakliyat ekibi olarak profesyonelliğimizin aynası olarak gördüğümüz Kocaeli evden eve nakliyat hizmetlerinde kendimizi her geçen gün geliştirerek sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek istiyoruz. Kocaeli nakliyat firmaları arasından ün salmayı başardığımızı ve her geçen gün mutlu müşteri kitlemizin arttığını söyleyebiliriz. Hemen sizler de firmamıza ulaşın ve üstün kalite hizmetler almaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları