NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli Omtaş Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Kocaeli Omtaş Nakliyat
Telefon

0506 903 89 89

0506 903 89 89

Adres
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektörünün en hareketli ve rekabetin üst seviyede alanlardan biride evden eve nakliyat sektörüdür.
OMTAŞ genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile Evden Eve Nakliye ve Kurumsal Taşımacılığa yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.
Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. OMTAŞ olarak hem Evden Eve Nakliye hem de Kurumsal Nakliyat alanlarında hizmet vermekteyiz.
Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız kaliteli hizmet, güven, müşteri memnuniyetini kendi standartları olarak belirlemiştir OMTAŞ güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.
Yapmış olduğu anket çalışmaları, saha araştırmaları ile hizmet standartlarını sürekli geliştirmekte ve sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır.
Avantajlarımız
Özen ve Güleryüz
Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.
Profesyonellik ve Dinamizm
Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.
Her Alanda Kaliteli Hizmet
Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

 

Profesyonel nakliyat firması arayışlarınıza en iyi şekilde cevap olan Kocaeli Omtaş Nakliyat firması, sizlerin eşyalarını kendi eşyası gibi görür ve sorunsuz bir şekilde nakliye hizmetini gerçekleştirir. Kocaeli evden eve nakliyat hizmetleri ile her geçen gün sizlerin memnuniyetini sağlayarak ününe ün katmayı başaran firmamız, kendini geliştirerek hizmete devam ediyor. Hemen bize ulaşarak sizler de sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları