NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli Özyemenoğlu Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Kocaeli Özyemenoğlu Nakliyat
Telefon

0536 415 16 07

0536 415 16 07

Adres Hacı Halil Mah. Beşiroğlu İş hanı. Kat:4 No: 47 GEBZE/KOCAELİ
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firma 1985 yılında Merhum Battal ÇAĞIN tarafından İstanbul Küçük Bakkal Köyde kurulmuştur. Battal Çağın’ın 2009 yılında vefatından sonra köklü firma oğulları Halit Çağın, Şahin Çağın ve Mehmet Çağın tarafından devam ettirilmektedir.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

Şirketimiz 1985 yılında Babamız merhum Battal ÇAĞIN tarafından İstanbul Küçükbakkal Köy’de kurulmuş olup bugün 3 şubesi ile hizmet vermektedir. Babamız Merhum Battal ÇAĞIN’ın 2007 yılından vefatında sonra oğulları olarak bu köklü kuruluşu bizler devam ettirmeye karar verdik. Babamızdan almış olduğumuz şirketimizi aynı hassasiyet ve titizlikle babamızın bize bırakmış olduğu yerden devam ettirdik. Ev, Ofis, Fuar, Lojistik, Fabrika ve Okul nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini hep birinci ilkemiz olarak benimseyip bu sektörde köklü bir şirketin adı altında hizmetlerimizi geliştirip hep daha iyi hizmet verebilmek için olanak ve sınırları zorlayarak çalışıyoruz. Amacımız devir aldığımız bayrağı ve bu bin bir emekle kurulmuş olan köklü şirketimizin bizden sonraki yeni nesillere daha modern daha ilkeli ve daha güzel bir şekilde bırakabilmektir

Sizlerin Kocaeli evden eve nakliyat alanında hizmet alırken nasıl bir çalışma beklediğinizi, firmamız ise sizlere nasıl hizmet verilmesi gerektiğini çok iyi biliyor ve böylelikle sürecin sorunsuz bir şekilde geçip gitmesi için ne gerekiyorsa yapılıyor. Kocaeli nakliyat firmaları tarafından örnek alınan bir firma olduğumuz için sizlerin bu süreçte en iyi hizmetleri alabilmesini sağlıyoruz. Hemen Özyemenoğlu Nakliyat ile iletişime geçin ve kaliteli hizmet alın.

ÖZYEMENOĞLU NAKLİYAT A.Ş olarak siz değerli müşterilerimizle daima hep daha iyiye diyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları