NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli Şen Evden Eve Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Kocaeli Şen Nakliyat
Telefon

0262 321 84 24

0262 321 84 24

Adres Kemalpaşa mah. Ankara cad. Kamburoğlu iş hanı kat:1 no:131 İzmit/KOCAELİ
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı
1990 Yılında kurulan firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bir çok müşteriye hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktadır.
Çelik kasalı kapalı araçlarıyla ve eğitilmiş profesyonel ekibiyle, saygıdeğer müşterilerimizin haklı beğenisi ve güvenini kazanmış, sağlıklı ve problemsiz işbirliği ile kusursuz çözümler yaratmıştır…
 
Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz”Nakliyat Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.
cam eşyalar , porselen , kristal takımlar , antika eşyalar gibi hassas mobilyaları bir gün önceden ambalajlayıp , itinalı ve titiz bir çalışma yapılmaktadır
 
MİSYONUMUZ
 
Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.
 
VİZYONUMUZ
 
Yurt içinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliye sektöründe Türkiye’ nin en iyilerinden olmak , ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci , sağduyulu , müşteri odaklı yaklaşımıyla yurt çapında sektörünün öncüsü olmaktır.
Firmamız ile profesyonel bir şekilde hizmetler alabilmek artık çok daha uygun fiyatlara ve çok daha kaliteli haldedir. Sizlerin memnuniyetini sağlayacak olan şekilde hareket edebiliyoruz ve böylelikle eşyalarınızın da sorunsuz bir şekilde taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Kocaeli evden eve nakliyat alanında sorunsuz hizmetler alabileceğiniz firmamız ile hemen iletişime geçerek sizler de yeni adreslerinize taşının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları