NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kocaeli Taşçıoğlu Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Kocaeli Taşcıoğlu Nakliyat
Telefon

0 (507) 540 49 56

0 (507) 540 49 56

Adres Kemalpaşa Mah. Kambur İş Hanı Balık Pazarı Yanı : 6 Kat : 1 İzmit / KOCAELİ
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşçıoğlu Nakliyat Kocaeli Bölgesinde faaliyet gösteren,  nakliyecilik sektöründe şehir içi yük taşımacılığında müşterilerine hız ve güven vadeden bir firmayız. Güvenli, hızlı ve ekonomik nakliyat sloganı ile çıktığımız bu yolda iş sahiplerinin lojistik sorunlarını çözüme kavuşturan Taşçıoğlu Nakliyat, 2009 yılından beri faaliyet veren şirketimiz Kocaeli Bölgesinde tanındık, güvenilir ve işini özveri ile yapmayı hedef ve ilke edinen, standartlar üzerinde kalitede; teknoloji ile sektöründe faaliyet gösteren evden eve nakliyat hizmetlerini Kocaeli bölgesinde yeniden inşa etmekteyiz.

 

AŞÇIOĞLU NAKLİYAT 2009 yılında başlayan evden eve nakliye yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat TAŞÇIOĞLU NAKLİYAT verdiği hizmet, kalite ve sektörel tecrübesi ile birlikte “KALİTELİ HİZMET EKONOMİK MALİYET”  Sloganıyla evden eve eşya nakliye güvenilir, ekonomik ve kalite anlayışı ile öncülüğünü korumaktadır.

 

Firmamız ile profesyonel bir şekilde Kocaeli evden eve nakliyat hizmeti alabilmeniz için sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın paketlenmesi ve özel araçlar ile nakliyesi sağlanması gerekmektedir. Firmamız Taşcıoğlu Nakliyat olarak sizlerin bu süreçte en iyi hizmetleri alabilmesi için, yeni nesil taşımacılık sistemlerinden faydalanıyor ve süreci hızlı bir şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Hemen bize ulaşarak profesyonel bir nakliyat firması ile hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları