NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Konya Çilek Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Konya Çilek Nakliyat
Telefon

0536 954 42 76

0536 954 42 76

Adres Feritpaşa Mah. Kerkük Cad. Sultanşah Sitesi Altı No:1/D Selçuklu/Konya
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Konya Çilek Evden Eve Nakliyat 1998 yılında Konya merkezli olarak kurulmuş olan evden eve nakliye firmasıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. 1998 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 20 yıllık başarı hikayesi ile nakliye sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Çilek Nakliyat, hizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Konya Çilek Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Çilek Nakliyat, aynı zamanda evden eve nakliyat sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

 

Verdiği sözleri harfiyen yerine getiren, Konya evden eve nakliyat alanında sizleri asla mağdur etmemeyi başaran bir firma ile yeni evinize taşınmak istemez misiniz? Umut ediyoruz ki istersiniz. Bu şekilde tam da isteğinize uygun bir nakliyat firması olan Konya Çilek Nakliyat, alanında uzman personeller ile Konya ilinde ses getiren çalışmalara imza atarak sizlerle beraber büyümektedir. Kendini geliştiren, geliştirdikçe memnun eden Çilek Nakliyat ile hemen iletişime geçin.

1 Adet Yorum Var, Konya Çilek Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Konya Çilek Nakliyat   17-10-2019

Müşterilerle özenle ilgilenmeleri beni taktir etti. Her müşterilerle böyle ilgilendiklerinin garantisini verebilirim. Nerede olursanız olun iletişime geçtikten sonra kısa bir süre içinde kapınızı çalacaklardır. Sizlerde bu profesyonel ekipten yararlanın.