NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Konya Evden Eve
Şehir Konya
Yetkili Konya Evden Eve
Telefon

0 332 237 41 42

0 332 237 41 42

Adres Nişantaşı mahallesi Nalan Sokak Efes sitesi altı 16/E Selçuklu / KONYA
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Konya evden eve nakliyat olarak 2002 yılından bu yana ev eşyası taşımacılığı yapmaktayız. Konya merkezli olan firmamız, tüm ülkede evden eve nakliye, nakliye hizmetini uzman ekiplerle, ambalajlı, sigortalı şekilde gerçekleştirmektedir.

Sektöründe müşterilerine beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunan firmamız, yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapımızla sektörün önde gelen lider kuruluşlarındandır.

Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kazanç dan çok sizleri kazanmayı hedef edindik. Sizlere hizmet vermek bize onur vermektedir.

Taşıma taleplerinizi ilettiğinizde, eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini size bildirir, profesyonel ekibimiz gelişmiş ambalaj malzemesiyle eşyalarınızı itinayla paketler, eksiksiz ve hasarsız bir şekilde evinize sevk ederiz.

 

En iyi Konya evden eve nakliyat firması olarak, sizlerin eşyalarını paketleme ve ambalajlama işlemleri ile koruyup, eşyalarınıza özel araç filomuza yerleştirerek yeni adreslerinize ulaşmasını sağlıyoruz. Alanında uzman personellerimiz ile birlikte vermiş olduğumuz üstün kalite hizmetler sayesinde ün saldığımız Konya nakliyat sektöründe sizler de firmamız ile sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları