Konya Görgülü Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Konya Görgülü Nakliyat
Telefon

0535 410 67 61

0535 410 67 61

Adres Feritpaşa Mah. Nişantaşı Sokak No: 3/D Selçuklu - KONYA
Email bilgi@konyaevdenevetr.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

GÖRGÜLÜ NAKLİYAT; Konya evden eve nakliye alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Çağımızın vazgeçilmez bir unsuru haline gelen evden taşımacılık konusunda eğitimli ve deneyimli personelleriyle profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Bir zamanlar taşınmak insanlar çok büyük zorluk ve kabus anlamına geliyordu. Aylar öncesinden hazırlıklar yapılır ev eşyaları bir bir paketlenirdi. Ama sonuç yine de genelde hazinle sonuçlanırdı. Kırılan, dökülen, çizelen veya kullanılmaz hale gelen eşyalar bütçemize büyük külfetler yüklerdi.

Artık tüm bunlar geride kaldı… Bu iş, profesyonelce yapılıyor. Hiç kırılmadan dökülmeden, aylar öncesinden hazırlık yapmadan eşyalarınızı  profesyonel ekibimiz paketliyor, gideceği yere sorunsuzca taşıyoruz. Size de çay kahve içmek kalıyor.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans, müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Nakliyat işi bize verildiği anda her  araç için  elemanlar göndermekteyiz. Marangoz, tesisat ve elektrik işleri için görevli personelimiz bu tür eşya ve elektronik aletleri söküp, yeni yerinde montaj yapmaktadır.

Firmamız profesyonelliği ile her geçen gün ün salmaya ve verdiği hizmetler sayesinde Konya nakliyat firmaları tarafından örnek alınmaya devam ediyor. Firma olarak sizlerin eşya taşıma süreçlerinde en rahat bir şekilde kalmasını ve sorunsuz bir şekilde hizmet almanın keyfini yaşamanızı sağlıyoruz. Konya evden eve nakliyat firması olan Görgülü nakliyat ile hemen iletişime geçerseniz sizler de sorunsuz hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları