NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Konya Gürsoy Evden Eve Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Konya Gürsoy Evden Eve Nakliyat
Telefon

0553 428 39 09

0553 428 39 09

Adres Hacı Kaymak Mahallesi, Rauf Denktaş Caddesi No:23/I Aktaş sitesi(altı)
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

2002 yılında Konya Evden Eve Nakliyat sektörüne giren firmamız Konya’da nakliyat Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirmiştir. Konya İçi evden eve nakliyat ve Türkiye’nin Her Şehrine nakliyat hizmeti verdiğimiz binlerce müşterimizi mutlu etmek için elimizden gelen tüm hizmetleri sergiledik. Altı adet aracımız ve Bir Adet Asansörlü taşıma aracımızda profesyonel ekibimizle yedi gün 24 saat şehrimizin evden eve nakliyat yükünü çekiyoruz. Konya’da evden eve taşımacılık sektörüne öncülük ediyoruz, aynı zamanda  ev eşyası ve ofis eşyalarında da Türkiye’nin Bir Çok İline Nakliyat Alanında Öncülük Ediyoruz.

Vizyonu sadece müşteri memnuniyeti olan firmamız sizin bütün sorunlarınızla yakından ilgilenmektedir. Taşıma sırasında oluşabilecek sorunlara karşı tedbirlidir ve zararları daima karşılar. Firmamız taşınma işleminin en kolay ve stressiz halde geçirmenizi sağlamak için her türlü imkanı seferber eder Konya evden eve nakliyat firmaları arasındaki en dikkat çekicisidir.

 

Konya evden eve nakliyat firması Gürsoy Taşımacılık olarak, üstün kalite hizmet anlayışı ile Konya nakliyat alanında üstün kalite hizmetler vererek sizlerin memnuniyetini sağlamayı başarıyoruz. Gürsoy nakliyat firması ile üstün kalite hizmetler almak artık çok daha uygun fiyatlara çok daha üstün kaliteler ile mümkün. Sizlerin iyiliğini düşünüyoruz ve Konya evden eve nakliyat hizmetlerimizi her geçen gün daha çok kişiye duyuruyoruz. Hemen bize ulaşın ve kaliteli hizmetler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları