NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Konya Güven Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Konya Güven Nakliyat
Telefon

444 7 189

444 7 189

Adres Nişantaşı Mahallesi, Şahinağa Sokak, Özçoban Sitesi Altı, 42060
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Güven Evden Eve Nakliyat olarak 1991 yılında, Konya Evden Eve Nakliye sektöründe, değerli müşterilerimize her zaman ilkleri sunmak istedik ve istiyoruz. Yenilikleri takip eden personellerimiz, Konya evden eve asansörlü nakliye konusunda da uzmanlaşarak, evden eve nakliyat alanında neredeyse bir devrim olan asansör sistemini kolaylıkla uyguluyor,  eşyalarınızın veya binanın hasar görmesi gibi durumlarla sizi karşı karşıya getirmiyor.

 

Konya’da büro ve ev taşımacılığı alanında ilk defa K3 belgesi ile taşımacılık hizmeti vermeye başlayan Güven Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliye konusunda ilklerden olmuş ve bu hizmetini tüm Konyalılara sunmuştur.

Firmamız Güven Nakliyat olarak son derece profesyonel bir şekilde Konya evden eve nakliyat hizmeti vermeyi kendine hedef olarak belirlemiştir ve bu hedefine her nakliyat hizmetinde sorunsuz bir şekilde ulaşmaktadır. Firmamız her geçen gün daha çok nakliyat hizmeti vererek, daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın temellerini atmaktadır. Firmamızın büyümesindeki en büyük etken, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sizlere hizmet vermesi olmuştur.

Konya Güven Evden Eve Nakliyat olarak depolama hizmetimiz de bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları