NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Konya Karamercanlar Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Konya Karamercanlar Nakliyat
Telefon

0332 233 07 28

0332 233 07 28

Adres Nalçaçı Caddesi Seçkin Apt. Altı No:7/D KONYA
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

1985 yılında faaliyete başlayan ve o günden bugüne büyüyerek gelişen Karamercanlar kaliteyi ve müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş evden eve ve kent’ten kent’e eşya taşıma konusunda aranılan bir firma olmuştur.

Kalite ve deneyimli personeli, sıcak müşteri ilişkileri ve güvenli taşıma garantisi ile Türkiye’ nin her yöresinde görebileceğiniz konusunda güvenilir bir markadır. 2005 yılından itibaren yeni mobilya asansörümüzle halkımıza hizmet vermekteyiz.

Kalite anlayışı, hizmet politikası ve%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden, her zaman müşterisinin yanında olmak isteyen Karamercanlar Nakliyat, sunduğu her bütçeye uygun cazip fiyatları ile bu yola baş koyduğunu kanıtlamaktadır. Eşyalarının güven ve titizlik ile taşınmasını isteyen herkes, müşteri istek ve arzularına odaklanmış bu uzman bir kadro ile tanışmalıdır. Karamercanlar Nakliyat, taşımacılığın sorumluluğunu bilen anlayışı ile anılarınızı taşımak için sizlere kapılarını açmaktadır.

 

Karamercanlar nakliyat firması kalitesini her gün daha çok arttırarak sizlerin memnuniyetini sağlayabilmenin yollarını aramaktadır. Belli başlı profesyonelliği ile tanınan ve verdikleri hizmetler ile de müşterilerinin sorunsuz bir şekilde eşyalarını yeni adreslerine taşımasında büyük bir rol sahibi olan Karamercanlar nakliyat firması, son hızla hizmetlerine devam ediyor. Karamercanlar nakliyat, Konya evden eve nakliyat alanında harikalar yaratmaya devam ederken sizler de hemen firmamıza ulaşın ve sorunsuz hizmet alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları