NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Konya Kelebek Evden Eve Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Konya Kelebek Nakliyat
Telefon

0533 387 78 86

0533 387 78 86

Adres Kerkük Cad.Feritpasa Mah. SultanşahSitesi Altı No: 1/E Selçuklu / KONYA
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kalite, Deneyim ve İş Hassasiyeti
Şirketimiz tarafından taşınan eşyaların tamamı nakliye esnasında sigorta yaptırılır. Eşyalarınız eğitimli elemanlarımız tarafından paketleme ve ambalajlama işlemi ile sarılıp hiç bir hasar görmeyecek şekilde sevk edilir. Mobilya türü eşyalarınız özenle söküldükten sonra ikinci adrese aynı özen ve dikkatle monte
edilir. .

Kelebek Evden Eve Nakliyat
KONYA Kelebek Evden Eve Nakliyat Bu süre içinde itinayı ön planda tutup eşya nakliye, mobilya nakliye, büro, ofis taşımacılığı fuar stant otel banka ses ve görüntü sistemleri taşımacılığı sektöründe belli bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır.. – KONYA Kelebek nakliyat ofis büro fabrika ve evden eve taşımacılıkta titiz ve güvenli hizmet vermektedir. şirketimiz güvenilirliği, dostluğu ve kaliteyi ön planda tutmuş bir firma olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugünlere kadar gelmiştir..

 

Konya nakliyat firması Kelebek evden eve nakliyat olarak, eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adresine taşınmasında büyük bir role sahip olmanın gurur ve motivasyonu ile sizlere hizmet veriyoruz. Konya nakliyat sektörünün ileri gelen firması olan ve diğer nakliyat firmaları tarafından örnek alınan bir firma olmak bizim için çalışma azmi olmaktadır. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak Konya evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları