NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Konya Soylu Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Konya Soylu Nakliyat
Telefon

0 530 874 25 34

0 530 874 25 34

Adres Nişantaş Mh. Dr. Hulusi Baybal Cd. No:31 Selçuklu/Konya
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Konya’da Nakliye sektörünün öncüleri arasında yer alan Konya Soylu Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat alanındaki donanımını geliştirerek her geçen gün daha kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerini Ulaştırma Bakanlığından verilmiş olan K3 yetki belgesi, lisanslı taşıma belgesi ve tescillenmiş olan markası ile hizmet sunmakta olan firmamız, her türlü nakliyat işleminizi üst düzey bir özen ile gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni perçinleyerek yoluna devam etmektedir. Kuruluşumuzun ilk günlerden bu yana yer aldığımız alandaki gelişmelerin her birini takip ederek hizmet alanımızı genişleterek Konya’ya ve Türkiye’nin diğer illerine, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunabilmemiz mümkün olmuştur.

 

Konya ve Konya’nın tüm ilçelerine nakliyat hizmetleri vererek kendini profesyonel bir şekilde geliştirmeyi başarmış olan Konya Soylu Nakliyat, ismi gibi, uzun yıllardan beri Konya nakliyat sektörünün Soylu bir firmasıdır. Sizler için de en iyi hizmet olacağını söyleyebileceğimiz Konya evden eve nakliyat hizmetlerimiz, eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Hemen bize ulaşın ve profesyonel hizmetlerden yararlanmaya başlayın.

1 Adet Yorum Var, Konya Soylu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Konya Soylu Nakliyat   22-10-2019

Soylu nakliyat firması Konya'daki hizmetlerinin dışında Türkiye çapında da hizmetler verebildiği için, Konya ilinde tanınmış bir firmadır. Bizler de ofisimizi Konya'dan Ankara'ya taşımak için bu firma ile görüşerek detaylı bir plan çıkarttık. Gayet profesyonel bir şekilde hareket ederek yeni ofisimize taşınmamızda büyük katkıları oldu. Verilen hizmetlerden dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.