NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Konya Zeki Evden Eve Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Konya Zeki Evden Eve Nakliyat
Telefon

0537 308 03 03

0537 308 03 03

Adres Nişantaşı mah.Rauf DENKTAŞ cad. Efes Sitesi A Blok No:9/E Selçuklu /KONYA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Misyonumuz
Köklü ve yenilikçi kurum kültürümüzün getirdikleri ile her daim müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye, parça eşya nakliye, mobilya nakliyat, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı ve diğer nakliyat alanlarında en iyi hizmeti, zamanında, güvenilir ve etkili bir biçimde sunmaktır.
Vizyonumuz
Yurt içinde sahip olduğumuz saygın kurum imajını daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çağın gerektirdiklerini karşılayan, her daim öncü olmayı hedefleyen kültürümüzü, yenilikçi ve çağı yakalayan bir bakış açısıyla geliştirmektir.

 

Eşyalarınızı ister şehir içi nakliyat hizmetlerimiz ile isterseniz şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz ile Konya’dan Türkiye’nin herhangi bir noktasına problemsiz ve kesintisiz bir şekilde taşıyabilmeniz için firmamız hizmetleri bulunmaktadır. Konya Zeki Evden Eve Nakliyat firması olarak sizleri memnun edebilmeniz şeref ve motivasyonu ile her geçen gün ün salmaya devam ediyor, bu alanda hizmet alınabilecek nakliyat firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız kalitesi ile hemen hizmet almak için bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları