NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Konya Zirve Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Konya Zirve Nakliyat
Telefon

0532 780 25 39

0532 780 25 39

Adres Nişantaşı Mahallesi Nalan Sokak Fulden Sitesi 13/B Perşembe Pazarı içi) Selçuklu / KONYA
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Zirve evden eve nakliyat olarak profesyonel eşya nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Siz değerli müşterilerimizin her türlü taşınma ve nakliyecilik ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak ulaşmalarını sağlamaktayız.
Amacımız çağdaş standartlarda nakliyat hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir. İşimizle ilgili gelişmeleri izler ve çalışmalarımıza yüksek düzeyde özen gösteririz. İlişkilerimizde işimizi ve işle ilgili öncelikleri dikkate alırız.İnsana, çevreye, yasalara ve düzenlemelere saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimseriz.
Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız. Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseriz. Koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız. Çevreyi ve koşulları sürekli olarak inceler, değişimi izler ve değişime zamanında yanıt verir, uyum sağlarız. Müşteri memnuniyetini temel alan süreçlerimizde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız. Farklılığın yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincindeyiz. Sunduğumuz hizmetin farklı, çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösteririz.İşbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun farkındayız.
Ekip çalışmasını, kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarımızda ekip çalışmasını destekleriz.
Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

Hemen firmamız ile iletişime geçerseniz Konya evden eve nakliyat alanında alabileceğiniz en kaliteli hizmeti alarak eşyalarınızın başına bir şey gelmeden taşınmanın keyfini yaşarsınız. Konya nakliyat firması Zirve Nakliyat olarak memnuniyetinizi neyin sağlayacağını ve eşyalarınızın nasıl güvenli bir şekilde yeni adreslerinize taşınacağını biliyor ve bu yüzden profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Hemen bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları