NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Kösedağ Nakliyat
Şehir Çankırı
Yetkili
Telefon

0352 336 1306

0352 336 1306

Adres Küçükmustafa Mahallesi Taş Kılıç Cd. No:4/D
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kösedağ Nakliyat olarak size sadece taşımacılık vaat etmiyoruz. Hızlı, Güvenilir, Pratik, Garantili ve Profesyonel hizmet sunuyoruz. Evden eve nakliyat konusunda deneyimli ve uzman ekibe, modern ve teknolojik araçlara sahip olan şirketimiz sizlere üstün hizmet kalitesi sunabilmek için çalışmaktadır.

Kurumumuz Kayseri de kurulmuş ancak üstün nakliye hizmet prensipleri ile tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Bireysel ve kurumsal taşımacılıkta bir dönüm noktası oluşturan firmamıza sizleri de bu hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bekliyoruz. Fiyat teklifi almak için

3 Adet Yorum Var, Kösedağ Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kösedağ Nakliyat   17-10-2019

Sizlere de bu firmayı önerebilirim. İlk başlarda güvenli adres bulmak için zorlanmıştım. Taki bu firmayı bulana kadar sizlerin istek doğrultusunda asansörlü araçlar devreye giriyor. Kalitesinden ödün vermeyen bu firma her geçen gün büyümeye devam ediyor. Müşterilerle ilgilenmeyi de ihmal etmiyorlar. Sizlere de bu firmayı önerebilirim.


Kösedağ Nakliyat   05-02-2020

Kösedağ Nakliyat firmasına teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bu süreçte bir dakika bile yalnız bırakmayan bu firma işlerini başarılı bir şekilde sonlandırdılar. Kalitesinden ödün vermeden müşteri için günün her saatinde çalışan bu firmayı sizlerde tercih edebilirsiniz.


Kösedağ Nakliyat   05-02-2020

Çankırı'da kaliteli ve hesaplı hizmet veren sayılı firmalardan bir tanesi. Daha önce de Kösedağ Nakliyat ile çalışmıştım ama yorum yazacak fırsatım olmamıştı. Önceki çalışmamızda da memnun kalmıştım. Yine memnun kaldım. Çankırı'da olduğum sürece şaşmayacağım bir firma.