Kütahya Özkan Nakliyat
Şehir Kütahya
Yetkili Kütahya Özkan Nakliyat
Telefon

0538 269 13 29

0538 269 13 29

Adres Yenidoğan Mh. Dumlupınar Cd. No:1 KÜTAHYA
Email ozkannakliyat1982@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Özkan nakliye 1982 de Kütahya ilinde tek bir pikapla nakliyat hizmetlerine başlamıştır. Zaman içerisinde müşterilerden gelen talepleri de göz önünde tutar. Özkan nakliyat 2000 de evden eve nakliyat taşımacılığına başlamıştır. Bugün eşya depolaması kiralık araç temini ve asansör kiralama alanında hizmet vermektedir. Özkan nakliyatın sunduğu hizmetlerle ilgili ayrıntıları bilgiyi hizmetler bölümünden bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her şeyin üzerinde tutan Özkan nakliyat kaliteli hizmet sunması gerektiğini bilincindedir. Kalitelinin uzman bir ekip ve yeterli donanımla sağlana bileceğini göz önünde tutan Özkan nakliyat kuruluşundan bu yana büyümesinde eğittiği personeli kaliteli ve yeterli ekipmanıyla kalitenin temel şartlarını yerine getirmektedir.

Teslim alınan eşyanın teslim edene kadar kendi malı gibi koruyan Özkan nakliye işinin ciddi bir iş olduğunu bilir ve sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir.

Anlaşılan saatte işe başlanılmasında tüm taşımalarında sigortayla yapılmasına her eşyaya uygun materyal kullanımdan (Kraft kağıt, Naylon yada battaniye) araçların bakımlarının düzenli yapılmasıyla arabaların yolda kalmasının önlenmesine taşımalarda asansör kullanılmasından her türlü soruna 24 saat muhatap bulabilmesine çeşitli prensipleri olan Özkan nakliyatın kaliteyle özdeşlemesine ve sektörünün lider kuruluş haline gelmesi sağlıklı bir nakliyat için nakliyat esnasında asansör kullanımına özen gösteren Özkan nakliyat yeterli ekipmanı ve araçlarıyla eşyalarınızı kaliteli şekilde taşıma kapasitesine sahiptir.

 

Her geçen gün yeni bir taşımacılık sistemini bünyemize dahil ederek sizlerin bu süreçte en iyi şekilde hizmet almasını sağlıyor ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasının rahatlığını sizlere yaşatıyoruz. Firmamız uzman personeller ile sizlere Kütahya evden eve nakliyat hizmetleri veren, verdikleri hizmetler ile de Kütahya ilinde ün salmayı başarmış köklü bir nakliyat firmasıdır. Sizler de hemen bize ulaşın ve her geçen gün artan kalitenin avantajlarından faydalanın.

1 Adet Yorum Var, Kütahya Özkan Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kütahya Özkan Nakliyat   17-10-2019

Kütahya'da güvenli nakliyat adresi olarak burası olduğuna karar verdim. İşinde usta olmuş tek firma burası ben nakliyat eylemini gerçekleştirmeden önce aklımda bir çok soru işaretleri bulunmaktaydı fakat bu firmayla tanıştıktan sonra işinde profesyonel çalışan arkadaşları gördüm. Bizimle ilgilenerek nakliyatı gerçekleştirdiler. Bir sonraki nakliyatı sizin sayenizde gerçekleşsin.