Malatya Osmanlı Tuğra Nakliyat
Şehir Malatya
Yetkili Malatya Osmanlı Tuğra Nakliyat
Telefon

0542 791 64 44

0542 791 64 44

Adres Tecde Mh. Güngör Cd. Gülay Sk. Mutlu Kent Sitesi B-Blok No:12/1 D:26 Yeşilyurt / Malatya
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız  MALATYA merkezli olup tüm TÜRKİYE geneli hizmet vermekteyiz. Amacımız para kazanmak değil markalaşmak ve çevre edinmektir. Bu sebep ile iyi ve kaliteli hizmet daima kazandırır.
Öncelikle hizmetimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektir.
Keşiften sonra araç ve ambalaj malzemesi belirlenir Ambalajlamada gerekiyorsa bayan elemanlarımızda ekip içerisinde bulunur.
Ambalajlamada sarma yapıldıktan sonra araca yerleştirme işlemi yapılır. Hakkımızda bilgi edinmeye devam edin.
Talep halinde ev ambalajlama için siz uğraşmadan ambalaj malzemesini de ayarlıyoruz. Osmanlı Tuğra Nakliyat hizmetleri, her zaman siz değerli müşterilerimize, evden eve taşımacılığın gerektirdiği en iyi hizmeti, en güvenilir şekilde sizlere sunmaktan onur duymaktadır. Eşyalarınızın taşınması esnasında her türlü zor şartlara karşı dayanıklı ve nakliye aracı için gerekli her türlü önlem alınmıştır. Evden eve nakliye isteğinizi bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla yapabilirsiniz. Osmanlı Tuğra Nakliyat, nakliyat işlemlerinde hedefimiz; şartsız müşteri memnuniyetidir.

 

Malatya evden eve nakliyat firması olan Osmanlı Tuğra Nakliyat olarak, sizlerin bu süreçte en iyi şekilde hizmet alabilmesi için en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyerek çalışıyor ve bu süreçlerin sonunda bizlerden duyduğunuz memnuniyeti çevrenize anlatmanızı sağlıyoruz. Sizler de en iyi hizmetleri kaçırmamak isterseniz ve firmamız güvencesi altında eşyalarınızı yeni adresinize taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.

1 Adet Yorum Var, Malatya Osmanlı Tuğra Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Malatya Osmanlı Tuğra Nakliyat   22-10-2019

Malatya'dan Kayseri'ye taşınma sürecimde kesintisiz bir şekilde hizmet vererek eşyalarımın taşınmasında büyük bir rol oynadılar. Paketleme ve ambalajlama işlemleri, asansörlü nakliyat araçları, sigortalı nakliyat güvenceleri insanın içini rahatlatıyor. Bu yüzden onları tebrik ediyorum. Kalitenizin hiç eksilmemesi dileğiyle.