NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Malatya Sarıgül Nakliyat
Şehir Malatya
Yetkili Malatya Sarıgül Nakliyat
Telefon

0532 236 10 37

0532 236 10 37

Adres Nakliyatçılar Sitesi No : 30 Yeşilyurt / MALATYA
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ev ve ofis eşyalarınız nakliyesini kendinize dert etmeyin Size Malatya nakliyat firmaları içinde geniş kapsamlı servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni yerleşim yerine dikkatli, güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı öneriyoruz. SARIGÜL NAKLİYAT taşıma filosu 20 yıllık tartışmasız tecrübesi ile zahmetli sevkiyat problemlerini sona erdirir. Paketlemeden – sevkiyat’a , depolamadan sigortalamaya kadar karşılaşabileceğiniz tüm güçlükleri Malatya evden eve nakliyat firmalarının en başarılı öncülerinden biri olarak çözmeye hazırız. SARIGÜL NAKLİYAT tüm çalışmalarında kalite politikasını esas almış, müşterilerine özellikle ev eşyası nakliyat konusunda en iyi hizmeti vermeyi kendine bir ilke edimiştir.

Asansörlü Nakliyat

Eski düzen taşımaya son; Bocker TAŞINMA ASANSÖRÜ, tüm Avrupa’da bilinen bir alettir. Almanya’da bir çok taşıma şirketi merdivenli taşıma asansörü kullanmaktadır. Asansör kolay taşınabilir bir alet olduğundan uzun mesafe taşıma işleri için hayli uygundur. Ayrıca mobilya gibi eşyaların 4. ve 5. kata emniyetli taşınması kolaylaştığından çabucak monte edilip kullanılabilir. İp kullanılmasına gerek olmayan mobilya kasnağı, gerek düz gerek dönmeli olarak monte edilebilir. Dönmeli olduğu takdirde pencerelerden uzun cisimler de sokulabilir. Asansörlerimiz azami 14 kat yükselmektedir. Dairenizin uygun bölümünden,balkonunun yada penceresinin önüne yük taşıma asansörümüzü kuruyoruz. Eşyanız sökülmeden, bütün olarak asansörümüzün platformuna yerleştiriliyor. Ardından asansör operatörlerimiz eşyanızın güvenli bir şekilde, katınıza kadar, kimseyi rahatsız etmeden ve herhangi bir hasara uğramadan, seri bir şekilde ulaştırılmasını sağlıyor.

Belgelerimiz

Ticari amaçla eşya taşımacılığı konusunda komisyonculuk yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Taşımanın şekline göre aşağıdaki türlere ayrılır. H1 Yetki belgesi; Yurt içi eşya taşımacılığı konusunda komisyonculuk yapacaklara, Ticari amaçla yurt içi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Taşımanın şekline göre aşağıdaki türlere ayrılır. K1 Yetki belgesi; K3 Yetki belgesi; Belirli bir zaman tarifesine göre ve/veya belirli bir zaman tarifesine uymaksızın eşya taşımacılığı yapacaklara, verilir…

 

Üstün kalite Malatya evden eve nakliyat hizmetleri verdiğimiz ve her geçen gün kendimizi geliştirdiğimiz için, vatandaşlarımız da bizlerin hakkını vererek, aldıkları hizmetleri eşe dosta anlatıyor ve ünümüzü her geçen gün arttırıyoruz. Sarıgül nakliyat firması olarak sizlerin bu süreçte rahat edebilmesi için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Firma olarak sizlere hizmet verebilmenin gurur ve motivasyonu ile birlikte Malatya evden eve nakliyat hizmetlerine devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları