NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Mersin İçel Asansörlü Nakliyat
Şehir Mersin
Yetkili Mersin İçel Nakliyat
Telefon

0532 413 16 28

0532 413 16 28

Adres GMK Bulvarı, Dayı Mustafa Ulaş İşhanı Kat. 1 No: 8 Mezitli/Mersin
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İçel Evden Eve Asansörlü Nakliyat firmasına Hoş geldiniz. Firmamız 1992 yılından günümüze kadar, nakliye sektörünü konu alan tüm alanlarda taşımacılık hizmeti vermiştir. Her geçen gün sektördeki gelişmelere paralel olarak biz de kendimizi güncellemekteyiz. Daha kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktayız.

Daha iyi ve bu işe özel olarak yaptırılmış araçlar, daha seri ve hızlı taşıma işlemi için yük asansörü, müşterilerimizle daha yakın olabilmek ve sıkıntılarını ortadan kaldırabilmek adına alanında uzman ekibimizle, daha çok evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık alanlarında sorunsuz hizmet verdiğimize inamaktayız. Diğer nakliyat firmalarından bizi ayıran en büyük özelliğimiz ise, detaylara dikkat ederek daha titiz ve özenli işçilik ortaya koymamızdır. Hiç bir müşterimiz fark etmeyecektir ama sıradan bir ambalaj malzemesi ile daha sağlam bir ambalaj malzemesi arasındaki fark bizi diğerlerinden ayırmaktadır.

İşimizi garantiye alıyoruz ve yalnızca işçiliğimizle değil, kullandığımız tüm ekipmanlarımızla da hizmetimize devam ediyoruz. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Firmamız yeni nesil taşımacılık sistemlerini Mersin iline ilk tanıtan köklü bir nakliyat firmasıdır. Diğer nakliyat firmalarına nazaran kendini müşterilerine vermiş olduğu profesyonel hizmetler ile tanıtan İçel asansörlü nakliyat, her geçen gün nakliyat alanında ses getiren hizmetler vermeye devam etmektedir. Profesyonel bir şekilde geçip giden hizmetler sayesinde sizler de en iyi hizmetleri alarak yeni adresinize taşınabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Mersin İçel Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Mersin İçel Asansörlü Nakliyat   22-10-2019

İçel asansörlü nakliyat firması istediğiniz kata kadar ulaşım sağlayan asansörlü nakliyat araçları ile kesintisiz bir hizmet verebiliyor. Kendilerini takdir ettim. Eşya taşıma konusunda vermiş oldukları profesyonel hizmetler, kendilerinin güvenilirliğini de kanıtlıyor. Verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.