NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Metin Nakliyat
Şehir Düzce
Yetkili Metin Nakliyat
Telefon

0542 718 82 98

0542 718 82 98

Adres Yenimahalle hürriyet cad. no:2 öztürkler iş merkezi kat:3 daire:23 DÜZCE
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Düzce Metin Nakliyat 2003 yılından bu yana ev taşıma esnasında yaşanacak stresi en aza indirerek evini taşıyacak kişilere evden eve nakliye hizmetinde en kaliteli sunumu sağlamaya çalışmaktayız. Düzce’de bulunan merkez ofisimiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Düzce ilinde evde eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında eşya kolileme, eşya yerleştirme ve ev temizliği hizmeti de yer almaktadır. Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye işlemlerini son çıkan teknolojileri kullanarak oldukça titiz bir şekilde takip etmekteyiz. Bu sayede kendi iş kontrolümüzü çok rahat bir şekilde sağlayarak müşterilerimizin sorularını da anında cevaplandırabilme kabiliyetine ulaşmış olmaktayız. Takip sistemimizin düzenli olması sayesinde bizi seçen müşterilerimizin eşyalarının da güvenli bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamış oluyoruz. Oldukça basit bir çalışma politikası ile hizmet vermekteyiz. Sistemimizi en basit şekilde tutmamızın sebebi zaten zor olan nakliye işleminin karmaşasını en aza indirmektir. Belli adımlar takip edilerek işlemler kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebildiğinden müşterilerimizin yaşayacağı stres de minimuma inmiş oluyor. Ev nakliyesi, ofis nakliyesi veya buna benzer herhangi taşınma işlemi için Düzce Metin Nakliye ile çalışmaya karar verdiğinizde eksperlerimizi sizler için özel bir çalışma sunuyor. Bu çalışmada müşterilerimizin isteklerine ve taşınacak eşyalarına göre bir bütçe planlaması çıkartılıyor. Müşterilerimize çıkarılan bütçe planlamasında müşterilerimizi zor duruma sokmayacak şekilde en kaliteli hizmetin sunulacağı en uygun fiyatlar belirleniyor. Düzce Metin Nakliyat olarak en ucuz fiyata en kaliteli hizmeti sunmaya ve bundan herkesin yararlanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bir sonraki adımda ise taşınması planlanan tüm eşyaların paketlenmesi aşamasına geçilir. Eşyaların tamamı onlara herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde büyük bir titizlik ile sarılarak paketlenir. Paketlendikten sonra taşıma araçlarına da tüm eşyalarınız en yüksek özveri ile en sağlam şekilde yerleştirilir. Nakliye işlemi gerçekleştirildikten sonra eşyalarınızın yeni mekanınıza yerleşimi de tarafımızdan yapılır.

2 Adet Yorum Var, Metin Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Metin Nakliyat   05-02-2020

Bu sektör üzerinde en iyi hizmet almamı sağlan bu firmaya teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bu süreçte eşyalarımın başına bir şey gelir mi diye tereddütlerim vardı. Fakat iletişime geçtikten sonra bütün korkularımı yendim. Metin Nakliyat firmasına başarıların devamını diliyorum.


Metin Nakliyat   05-02-2020

Buradan Metin Nakliyat ve bizimle ilgilenen ekibe çok teşekkürler. Her işimizi bizi yormadan yaptılar sağ olsunlar. Eşim ve ben de aldığımız hizmetlerden gayet memnun kaldık. Taşınacak olan herkese içten tavsiye ederiz.