NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Mir Nakliyat
Şehir Diyarbakır
Yetkili Diyarbakır Güneydoğu Nakliyat
Telefon

(0532) 207 98 33

(0532) 207 98 33

Adres Diclekent - DİYARBAKIR
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Diyarbakır Mir Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık hizmetini en iyi şekilde verebilmek amacıyla, 2003 yılında nakliye şirketleri arasında yerini aldı. Diyarbakır Evden Eve Nakliyat entegre hizmet anlayışı doğrultusunda kuruldu. Organize yapısı ile evden eve şehiriçi – şehirler arası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt içi taşımacılığında Güney Doğu Anadolu bölgesinin nakliye sektöründe belli başlı büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

Gücümüzü, taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere cevap vermekteyiz . Bu doğrultu da,

Diyarbakır Mir Nakliyat, her gün artan bir potansiyel ile Türkiye genelinde, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktadır.

Sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uymak genel prensibimizdir.

Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır.

3 Adet Yorum Var, Mir Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Mir Nakliyat   16-12-2019

Mir Nakliyat ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde yeni evime taşıdık. Personelleri saygılı ve işlerinde başarılı insanlar. Eşyalarımı sigortaladılar. İçim rahat bir süreç geçirdim. Herkese tavsiye edebilirim.


Mir Nakliyat   05-02-2020

Mir Nakliyat firması işini en iyi şekilde yapan ve kaliteli hizmet almamızı sağlayan bir firma olduğunu anladım. Uygun fiyatlarla müşteriyi mağdur etmiyorlar. Bu süreçte beni bir dakika bile yalnız bırakmadan işlerini en iyi şekilde yapan ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi iletmek istiyorum.


Mir Nakliyat   05-02-2020

Bir firma ile çalışmadan önce çok iyi araştırma yaparım. Mir Nakliyat ile araştırmalarım sonucu çalışmaya karar verdim. Birçok müşteri memnuniyetine sahip bir firma. Ben de aldığım hizmetlerden memnun kalım. Gerektiğinde asansörlü nakliyat hizmetini de sundular. Sizler de eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bir firma arayışındaysanız bence Mir Nakliyat ile çalışmalısınız.