NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Onur-taş Evden Eve Taşımacılık
Şehir Manisa
Yetkili Onur-taş Evden Eve Taşımacılık
Telefon

0 530 558 66 28

0 530 558 66 28

Adres Akıncılar Mah. Alcıtepe Cad. no:20
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız 2009 yılında kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya nakliye, mobilya nakli, büro, fabrika, ofis taşımacılığı , askılı tekstil taşımacılığında hizmet vermiş ve konusunda nakliyat sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

Onur-Taş Nakliyat ofis, büro, fabrika ve evden eve taşımacılık konusunda anahtar teslim şeklinde hizmet vermektedir. Dostluğu ve kişiliği ön planda tutmuş, para konusu önem arzetmemiş ve kaliteyi yakalamış bir şirkettir. “Eşyanız ve siz bizim için önemlisiniz” sloganı ile yeni dünyanın milenyum buluşmasında hizmet vermeye uzman kadrosuyla birlikte devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ISO 9001 belgesine sahip şirketimiz asansörlü evden eve nakliyat ile müşterilerine sorunsuz nakliyatı sunan , bayan eleman gibi , nakliyat sektöründe ilklere imza atmayı kendine ilke edinmiştir.

Ayrıca taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz ve zamanlamamız ile her işimize profesyonel yaklaşırız. Sözde değil, gerçek anlamda eşyalarınız taşınma esnasında sigortalanır. Onur-Taş Taşımacılık ayrıcalığı ile evinizin sorunsuz taşınmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bize telefon , e-mail yada faks yoluyla ulaşıp arkanıza yaslanmanız.

 

Firma personellerimiz ile kurulduğumuz günden bu yana beraber çalışıyor, uzmanlığımızı her geçen gün arttırarak hep beraber sizleri memnun etmek için çabalıyoruz. Firmamız kalitesinden asla ödün vermeden sizlerin bu süreçte uzman desteği almasını sağlamaktadır. Manisa evden eve nakliyat firması Onurtaş ile sizler de en iyi şekilde hizmetler alabilir ve eşyalarınızın üstün kalite hizmetler alarak taşınmasının keyfini çıkartabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Onur-taş Evden Eve Taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Onur-taş Evden Eve Taşımacılık   05-02-2020

Onur-taş Evden Eve Taşımacılık ile taşındım. İlk olarak bu firmanızı ararken bu endişelerimi de göz önünde bulundurdum. Ama gerçekten de o kadar temiz iş çıkardılar ki teşekkür etmek içimden geldi. Çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.