NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ordu Lojistik
Şehir Ordu
Yetkili Ordu Lojistik
Telefon

0541 663 52 52

0541 663 52 52

Adres Şarkiye Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:20 Kat:4, Köprübaşı Mevkii
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

2006 yılından bu yana faaliyet gösteren Ordu Lojistik, bünyesinde barındırdığı 20 kamyon, 14 kamyonetten oluşan araç filosu ve her biri tecrübeli 150 kişilik personeliyle sektörde edindiği tecrübelerin ışığında taşınma işlemlerinizde yıllardır profesyonel bir yaklaşımla sizlere hizmet veriyor.

Sektörde bu işi ehliyetsiz ve deneyimsiz bir biçimde gerçekleştiren onlarca örneğe karşın firmamız, ev ya da iş yeri taşınma işlemlerinizde dünya standartlarını takip ederek hizmetini gerçekleştiriyor.

Taşınma işleminiz sırasında, tüm eşyalarınız tecrübeli ekibimiz tarafından özel olarak paketlenip sınıflandırılıyor, özenle araçlara yerleştirilip taşınacağınız lokasyona ulaştırıldıktan sonra da yine aynı titizlikle yeniden yerleşim işlemi tamamlanıyor. Üstelik evinizin ne kadar yüksek ya da başka nedenlerle eşya taşınması zor durumda olması önemli değil. Asansörlü nakliyat hizmetimizle eşyalarınız kolaylıkla taşınabiliyor. Bu süreçte değerli eşyalarınız, özel koleksiyonlarınız, arşivleriniz, zarar görmeyecek şekilde tasnif edilerek taşınma işlemine hazırlanırken bu tür eşyalarınız için firmamız ayrıca güvence ve garanti sağlıyor.

Yine sektörde yapılan özensiz işlerin aksine; bizimle çalışmaya karar verdiğinizde, dilerseniz hiç uğraşmadan talebinizi bizlere online olarak iletebiliyorsunuz. Yetkililerimiz talebinizi ivedilikle inceleyerek, en kısa sürede maliyet analizi yapıp size geri dönüyor ve anında bilgilendiriyorlar. Bu aşamada sizin tek yapmanız gereken işleme onay vermek ve süreci sonlandırmamızı beklemek oluyor.

Ordu evden eve nakliyat süreçlerinde profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi başaran ve her geçen gün müşterilerine sorunsuz bir hizmet vererek memnuniyetlerini sağlayan Ordu Lojistik firması, kalitesine kalite katarak bu alandaki en profesyonel nakliyat firması olmayı başarmıştır. Müşterilerinin memnuniyetlerini eşe dosta anlatması ile daha çok kişiye ulaşan firmamız, sizlerle olan ticaretinden sonra dost olarak kalmayı başarıyor ve güzel bir anı yaşatıyor. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak en iyi şekilde Ordu evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda siz de şimdi bizimle temas kurun ve mutlu müşterilerimiz arasına katılın.

1 Adet Yorum Var, Ordu Lojistik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ordu Lojistik   22-10-2019

Ordu lojistik firması alanında uzman personelleri ile ve her geçen gün artan kalitesi ile sizlere hizmet veriyor. 5 yıl öncesinde de bu firma ile eşyalarımı taşıdım 3 gün önce de. Kalitesinden asla taviz vermemiş ve aksine kalitesine kalite katmış. Takdir edilecek bir firma. Hep böyle devam edin.