NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Öz Aras Evden Eve Nakliyat
Şehir Bitlis
Yetkili Öz Aras Evden Eve Nakliyat
Telefon

05357468537

05357468537

Adres bitlis merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Eşyalarınız bizimle her zaman güvende. Yükünüzü teslim aldığımız andan itibaren size geri teslim edene kadar bizim garantimiz altındadır. Şehirler arası taşımacılık işleminde eşyalarınız taşınana kadar herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde veya bir süre daha eşyalarınızın muhafaza edilmesi gerektiği durumlarda sizlere firmamıza ait depolama alanlarını tavsiye ediyoruz.

Tekrar istediğiniz sürenin sonunda yine eşyalarınızı araçlarımıza yükleyerek dilediğiniz yere eşyalarınızı götürüyoruz. Taşımacılık konusunda bizimle problem yaşamayacağınızı taahhüt ederiz. Lütfen depolama hakkında firmamızı arayarak bilgi alınız.

Büro, İş yeri, Ofis taşımacılığı işleri için özel paketleme ve ekibimizle güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıma işlemlerinizi yapıyoruz. Büro malzemeleri ve kırtasiye malzemeleriniz ile birlikte ofis mobilyalarınız özel olarak paketlenmekte ve taşınmaktadır. Bitlis de Ofis Taşımacılığı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Öz Aras Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Öz Aras Evden Eve Nakliyat   17-10-2019

Sizlere nakliyat sitesini gönül rahatıyla önerebilirim. İşinde usta olmuş bu firma güler yüzünü de hiç kaybetmemiş. Bizlerle ilgilenerek hem işini yaptılar hemde güvenimizi boşa çıkartmadılar. Sizlere de bu firmayı önermek istiyorum yoksa içimde kalır. Bütün arkadaşlarıma, yakınlarıma bu sektörden yararlanmalarını söyledim. Onlarda bu sektörden mutlu ayrıldılar. Sıra sizlerde mutlu ayrılma dileğiyle.


Öz Aras Evden Eve Nakliyat   05-02-2020

Öz Arslan Evden Eve Nakliyat firması ile yeni evime taşındım. Bu kadar sessiz ve profesyonel bir ekiple çalışmamıştım daha önce, tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Öz Aras Evden Eve Nakliyat   05-02-2020

Öz Aras Nakliyat sayesinde eşyalarım yeni evime sorunsuz bir şekilde yeni adresime taşınıldı. Personeller işinin ehli insanlar olduklarını belli ediyorlar. Eşyalarımda bir çizik dahi yok. Bu süreçte bana yardım eden ekibe teşekkürlerimi iletiyorum.