NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Özgür Evden Eve Asansörlü Nakliyat
Şehir Hatay
Yetkili Özgür Evden Eve Asansörlü Nakliyat
Telefon

0 326 606 07 31

0 326 606 07 31

Adres Yavuz Sultan Selim Cad. Kanatlı mah. Dedebeyoğlu sk. Lider Apt. Antakya / HATAY
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hatay Antakya başta olmak üzere tüm Türkiye’de taşınmayı kolaylaştıracak çözümler sunan Özgür Evden Eve Nakliyat, ev, işyeri, ofis eşyalarınızı yurdun heryerine paketli – paketsiz, asansörlü taşıma ile zarar vermeden taşımaktadır.

Uzman ve güleryüzlü kadrosu ile her geçen gün kendini geliştiren ve zamana değer veren anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Memnuniyeti, kaliteyi en üst düzeyde tutmak ve zamanı en iyi şekilde değerlendirmek adına evden eve veya ofisten ofise taşıma işlemlerini mobilyacılar ve asansörlü araçlar ile gerçekleştirmektedir. Böylece eşyalar zarar görmeden hızlı şekilde nakledilir, zamanınız size kalır.

Taşınmadan önce mutlaka bizden fiyat alın keşfe gelelim. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için bir telefon yakınınızdayız. Arayın görüşelim.

2 Adet Yorum Var, Özgür Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Özgür Evden Eve Asansörlü Nakliyat   05-02-2020

Özgür Evden Eve Asansörlü Nakliyat kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firma. Eşyalarınızı güvenerek teslim edebilirsiniz. Özgür Nakliyat gelen ekip arkadaşları saatinde gelip başarılı bir şekilde hizmet vermelerinden dolayı çok teşekkür ederim. Eşyalarım çizik dahi olmadı, işlerini dikkatli yapıyorlar, titizlikle teslim aldım. Sizlerde gönül rahatlı ile güvenebilirsiniz.


Özgür Evden Eve Asansörlü Nakliyat   05-02-2020

Özgür Evden Eve Nakliyat firması sayesinde eşyalarımı hızlı bir şekilde yeni adresime taşınıldı. Personellerin emekleri göz ardı edilemeyecek kadar fazla. Taşınacak olan herkese şimdiden tavsiye ederim.