NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Özvan Nakliyat
Şehir Van
Yetkili Özvan Nakliyat
Telefon

0(532) 219 72 39

0(532) 219 72 39

Adres Bahçıvan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 6. Sokak Necat Dinler İş Merk. Kat:3 No:5
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

1994 yılında kurulan Özvan Evden Eve Nakliyat, bu yıl 21. hizmet yılını doldurmanın gururunu yaşıyor. Özvan Nakliyat kurulduğu günden bugüne evden eve taşımacılıkta Van’ın lider firmalarından biri olmuştur. Türkiye’de evden eve ye özel hizmet vermek üzere kurulan ilk şirketlerden olan Özvan Nakliye, bugün Van’daki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir. Evden eve nakliyat veya eşya taşıma emek yoğun, uzmanlık isteyen bir iş koludur, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Özvan Nakliye kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Özvan Nakliye gerek personelini gerekse araç filosunu ve yan ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşınmayı bir korku olmaktan çıkarmaktadır. Bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

 

Türkiye ve Van standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliği sağlamak. Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak , korumak ve kollamak. Personellerimizin eğitimini iş bilgi ve becerilerini arttırmak. Araç filosunu sürekli genişleterek, teknolojiyi yakından takip eden araç ve ekipmanları kullanmak. Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak müşteri memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti vermek. Depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirmek.

 

Özvan nakliyat olarak Van nakliyat firmaları arasından kendimizi soyutlayarak sizlerin en iyi şekilde hizmetler alması için çabalıyor, personellerimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmetleri getiriyoruz. Firmamızın uzmanlık alanlarından olan Van nakliyat alanı, her geçen gün daha fazla talepler almaya başlamış, firmamız da taleplere en iyi şekilde çözümler üretebilmek için kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır.

1 Adet Yorum Var, Özvan Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Özvan Nakliyat   17-10-2019

Van'da güvenli nakliyat adresi olarak burası olduğuna karar verdim. İşinde usta olmuş tek firma burası ben nakliyat eylemini gerçekleştirmeden önce aklımda bir çok soru işaretleri bulunmaktaydı fakat bu firmayla tanıştıktan sonra işinde profesyonel çalışan arkadaşları gördüm. Bizimle ilgilenerek nakliyatı gerçekleştirdiler. Bir sonraki nakliyatı sizin sayenizde gerçekleşsin.