NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Polatnakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Polatnakliyat
Telefon

05302850056

05302850056

Adres Siteler 2 Kavşağı Turgut Özal Bulvarı No:287 Siteler-Ankara
Email surgun_dunyam_66hotmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız tarafından üstün kalite performans sergilenerek verilen Ankara evden eve nakliyat alanında sizler de eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adreslerinize taşıyabilirsiniz. Her geçen gün yeni bir nakliyat firması sizlerin eşyalarını taşıyabilmek adına çeşitli fiyat kampanyaları yaparak sizlere uygun fiyata kaliteli hizmet sunacaklarını vadediyorlar. Firmamız bu tarz firmaların vermiş olduğu kalitesiz hizmetler sayesinde her geçen gün daha çok değer kazanıyor, müşterilerinin memnuniyetlerini de çevresine aktarması ile gerçek kaliteli hizmetlerin nereden alınacağını vatandaşlarda artık daha iyi biliyor. Firmamız kuruluş amacı olarak sizlere üstün kalite hizmetleri, iki taraf içinde en uygun olan fiyatlara hızlı ve güvenli bir şekilde verebilmek olmuştur. Ankara evden eve nakliyat denildiğinde akıllara ilk gelen firma olmamızdan dolayı, sizlere hizmet verirken her geçen günde kalitemize kalite katarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Hemen bize ulaşın ve profesyonel desteği almaya başlayın.

Bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz;

  • Ankara Evden Eve Nakliyat
  • Ankara Ofis Taşıma
  • Ankara Parça Eşya Taşıma
  • Ankara Şehir İçi Nakliyat
  • Ankara Şehirler Arası Nakliyat
  • Ankara Eşya Paketleme

Firmamız 1976 yılında kurucumuz Hasan Polat ile nakliyat sektörüne ilk adımını atmıştır. Uzun yıllar nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız şimdi ise Ankara nakliyat alanında lider konumdadır. Tam olarak 32 yıldır hizmet veren Polat Nakliyat® bu süre içerisinde yenilikçi, disiplinli, güvenilir, çağdaş anlayış ve kavramları kendine bir görev ve amaç edinmiştir. Temel ilkeleri müşteri memnuniyeti, sorumluluk, gelişim olan firmamız uzmanlığını yeni teknolojilerle birleştirmektedir. Şehir içi, şehirler arası nakliyat ve taşımacılık  yapan POLAT NAKLİYAT® bugüne dek müşterilerimizin memnuniyetini prensip edinmiştir.

 

Hemen bize ulaşarak sizlerde sorunsuz bir şekilde hizmet almanın keyfi ile eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Polatnakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Polatnakliyat   17-10-2019

Benim eşyalarım benim için çok kıymetlidir ve zarar görmesini hiç istemem. Bu düşünceyle hiçbir nakliyat firmasına güvenemedim fakat bu firma karşıma çıkana kadar. Paketlenecek olan eşyalarımı düzenli bir şekilde zarar gelmesinin önüne geçerek bu sektörden mutlu olarak ayrılmamı sağladılar. Artık gözüm kapalı güvenebileceğim bu firma yıllarca nakliyat gerçekleştirmiş. Bunu ben yeni keşfettim, sizlerde mutlu bir şekilde güvenli adres arıyorsanız bana güvenin bir müşteri olarak bu sektörden mutlu ayrıldım.