Şah Kiralık Asansör
Şehir Bursa
Yetkili Bursam Evden Eve Nakliyat
Telefon

0534 738 9924

0534 738 9924

Adres Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1 Bursa, Osmangazi
Email info@bursasahkiralikasansor.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

ŞAH KİRALIK ASANSÖR

Bursa evden eve eşya taşıma sektörünün öncü firmalarından olan Şah evden eve nakliyat firması, kurulduğu günden bu yana elde ettiği tecrübeyle nakliyat alanında kaliteyi müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip eden ve uygulamaya koyan firmamız, Bursa ve şehirler arası nakliyat konusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti benimsemiştir. Güvenilir ve disiplinli çalışmanın yanı sıra dürüstlük bizim için temel ilke konumundadır.

Şah Kiralık Asansör, müşterilerini aldatıcı ve mağdur edecek tavır ile davranışlardan uzak durur. Fiyatlandırma noktasında kaliteyi uygun ücretlerle vermeyi amaçlar. Garantili hizmetten asla vazgeçmez. Çünkü başta müşterilerimiz olmak üzere onların bize emanet ettiği eşyaları bizim için her şeyden önemlidir.

 

MİSYONUMUZ

Şah Kiralık Asansör, müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bursa evden eve nakliyat işlerinin yanı sıra ofis taşıma, kiralık asansör ve şehirler arası nakliyat başarıyla gerçekleştirilir. Şah Kiralık Asansör, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile tüm eşyalarınızı önceden kontrol edip en uygun ücreti belirler. Sonrasında uzman personeli ve son model asansörleri ile eşyalara hiçbir hasar vermeden taşınma işlemini gerçekleştirir.

Firmamızın filosu, bakımları aksatılmadan yapılan, eşya taşımak için resmi onayları alınmış araçlardan oluşur. Personelimiz de sektördeki gelişmelere de bağlı olarak sık sık eğitimden geçirilirken ve müşteri ile ilişkileri yakından takip edilir. Paketleme ve ambalajlama işlemleri sırasında muhakkak eşyalarınızı koruyacak kalitede malzemeler kullanılır. Şah Kiralık Asansör, hızlı ve güvenli taşımayı müşterilerine taahhüt eder ve gerçekleştirir.

 

Vizyonumuz

Bursa evden eve nakliyat sektöründe zirveyi hedefleyen Şah Kiralık Asansör, verdiği her hizmette kalitesini ortaya koymaya devam etmeyi amaçlıyor. Bugüne kadar yaptığı tüm işlerde eksiksiz ve rahat bir deneyimi müşterileriyle buluşturan firmamız, bundan sonra da aynı şekilde tüm Bursa’ya ve Türkiye’ye farkını göstermeyi hedefliyor. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Şah Kiralık Asansör, asansörlü evden eve nakliyat seçeneğiyle çağın gereklerini yerine getiriyor. Nakliyat sektöründe hala var olan köhneliğin karşısında duran firmamız, daha çok kişiye ulaşıp alanında en iyi olmak için çalışıyor. Şah Kiralık Asansör ile ev taşımak gün geçtikçe daha da kolaylaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları