NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Şahin Taşımacılık
Şehir Çorum
Yetkili Şahin Taşımacılık
Telefon

0 364 224 33 90

0 364 224 33 90

Adres Yavruturna Mah. Kıbrıs Cad. No:25/C Çorum – Merkez (Askerlik şubesi arkası)
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

FİRMAMIZ, tecrübeli eleman kadrosu ve geniş araç filosuyla şehir içi, şehirler arası ev ve iş yeri nakliyatını en hızlı en güvenilir bir şekilde sigortalı olarak yapmaktadır. Taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Her zaman hazırda bulunan uzman personelimiz, tecrübeli şoför, marangoz ve elemanlarımızla ekonomik fiyatlarla en hızlı ve güvenli bir şekilde hizmetinizdeyiz.

MİSYONUMUZ, en gelişmiş teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin hak ve menfaatlerini koruyarak hiç bir gecikme ve cezai duruma düşürmeden en hızlı ve minimum sürede sonuçlandırmaktır. Şahin Nakliyat ev taşımacılığında kalitenin tescilidir. Uzman kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin sıralaması aşağıda belirtilmiştir. Taşınacak evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyalar görmeli kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır. Ekspertiz aynı zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitte yapar. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Bütün kırılacak eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı kutulan malıdır. Siz çayınızı yudumlarken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işlemi bitince taşımaya gececeklerdir. Ağır eşyalar özel elemanlarla taşınır ve her paket alındığında oda ismi ile numaralanır.yeni yerinde açıldığında eşyaların yerlerinde bir karışıklık meydana gelmez. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir. Şehir içi şehirler arası taşımacılık evden eve nakliyat bizim işimiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ŞAHİN NAKLİYAT, en hızlı ve en güvenli taşımacılığın tek adresi. Neden ŞAHİN NAKLİYAT ? *Tecrübeli ve deneyimli elemanlar. *Tüm eşyaların montajı demonte. *Tüm eşyaların ambalajlama sıralaması. *Tüm eşyaların yerleştirilmesi. *Ücretsiz ekspertiz. *Kapalı kasa ve askılıklı araçlar. *Asansörlü ve taşıma süresince sigortalı. *7/24 eşyalarınız en güvenilir ve en hızlı bir şekilde taşınır.

1 Adet Yorum Var, Şahin Taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Şahin Taşımacılık   23-10-2019

Şahin taşımacılık eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemi görmesinden sonra asansörlü nakliyat araçları ile nakliye sağlayan firmalardan. Personelleri ise uzun yıllardan beri beraber çalışan personellermiş. Bu yüzden senkron sorunu yaşamıyorlar. Gayet profesyonel bir yaklaşım ve kurumsallık kokan hizmetler. Teşekkürler.