NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Sakarya Altın Evden Eve Taşımacılık
Şehir Sakarya
Yetkili Sakarya Altın Evden Eve Taşımacılık
Telefon

0 (536) 634 37 84

0 (536) 634 37 84

Adres Semerciler Mahallesi A. Nejdet Güven Caddesi Numara: 30 Adapazarı/SAKARYA
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sakarya Altın evden eve taşımacılık olarak Sakarya’da 2004 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe, uygun fiyatlı nakliyecilik politikamız sayesinde daima müşterimizin tarafında yer almaktayız. Bu sayede yıllardır sektörde güçlü bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz.

Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından “K1” yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir. Bu yetki belgesi ile yurt içi yük ve eşya taşımacılığı yapmaktayız. Bu belge ancak belli kriterleri sağlamış kurumsal şirketlere verilmektedir. Kriterleri arasında belirli bir büyüklüğe sahip olmak, yapılacak hizmetlerin tanımı ve sermaye esas alınmaktadır. Bu esaslar dışında kalan kaliteli hizmet anlayışımız, güven gibi kriterlerin tasdikleyicisi ise firmamızın hiç duraksamadan 2004 yılından beri aynı adresinde vermiş olduğu hizmetlerdir.

 

Firmamız Sakarya nakliyat firmaları arasından kaliteli hizmetleri ile soyutlanmaya devam ediyor. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olan Altın Nakliyat Firması, sizlerin memnuniyetini sağlayacak olan her işlemi biliyor ve sizler için ne gerekliyse yapıyor. Emanet ettiğiniz eşyalara gözü gibi sahip çıkan ve zarar gelmemesi için güvenlik önlemleri alan firmamız, Sakarya evden eve nakliyat alanında ki tüm hizmetlerine devam ediyor. Hemen bize ulaşarak sizler de en iyi nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları