NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Sakarya Çağdaş Nakliyat
Şehir Sakarya
Yetkili Çağdaş Nakliyat
Telefon

0532 265 93 32

0532 265 93 32

Adres Bosna Cd. Ana Sk. No: 34/A (Trabzonlular Derneği Çaprazı Riada Hotel Yanı) Adapazarı / Sakarya
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat süreçlerinde çağdaş nakliyat hizmetini ilke edinen firmamız, 1986 yılından bu yana sizlere en yeni en güzel hizmeti vermeyi prensip edinmiştir… Sakarya ilinde evden eve taşımacılık anlayışını ilk olarak hayata geçiren firmamızın kurucusu sayın Nail Aka’dır. 20 yılı aşkın süredir sizlerin hizmetinizde olan firmamız ev, işyeri, ofis taşımacılığında konusunda uzman ekip elemanlarımızla ambalajlama, söküp takma ve montaj hizmetlerinizle eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliyatını sağlar. Hizmetlerimizin tamamı Hür Sigorta güvencesindedir.

FİRMAMIZIN TARZI

Firmamızın tarzı; çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır.Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standartta oturmuş ve ülkemizde henüz bir nakliyat hizmeti ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

AMACIMIZ

Müşterilerimizin eşyalarını hasarsız bir şekilde taşımayı hedefleyen firmamız için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alır. Müşterilerimizden gelen teşekkürler ile firmamızın hedefine ulaştığını mutlulukla gözlemlemekteyiz.

Firmamız profesyonelliği ve sizlere vermiş olduğu üstün kalite hizmetlerinden dolayı her geçen gün ün salmaya ve hizmetlerini tanıtmaya devam ediyor. Sakarya ve çevre illerinde hala süren evden eve nakliyat hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara bağlı olduğu için, performanslarımız her zaman yüksek seviyelerde olmaktadır. Sakarya nakliyat denildiğinde akıllara ilk gelen ve ismimiz gibi Çağdaş bir anlayış ile hizmetlerinize çıkıyoruz. Hemen bize ulaşarak profesyonel bir şekilde Sakarya evden eve nakliyat hizmetleri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları