NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Sakarya Evkur Nakliyat
Şehir Sakarya
Yetkili Sakarya Evkur Nakliyat
Telefon

0542 620 38 54

0542 620 38 54

Adres İstiklal Mah. Bağlar Cad. No:46 Daire:2 Serdivan/SAKARYA
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat alanında sağlam marka olan firmamız Sakarya Evkur Nakliyat sayesinde sizde hiçbir sıkıntı çekmeden kolayca yer değiştirebilirsiniz. Gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı emanet edebileceğiniz firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini önemsemiş ve bu doğrultuda hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Her zaman kaliteyi bünyesinde barındıran firmamız nakliyat alanında sunmuş olduğu yeni imkânlarla fark yaratmaktadır. Her eşyanız için özel ve ayrı ambalaj uygulayarak eşyalarınızı kırmadan dökmeden aynı şekilde yeni yuvanıza teslim etmekteyiz.

Firmamızın bünyesinde bulunan asansörlü nakliyat teknolojisi sayesinde engel tanımayan firmamız dilediğiniz yere, kata kolayca ve hasarsız olarak eşyalarınızı taşımaktadır. Aynı zamanda nakliyat masraflarınızı hesaplayabileceğiniz bir sistem bulunduran firmamız bu yolla müşterilerin memnuniyetini kazanmak için sağlam hizmetlerden birisini daha hayata geçirmeyi başarmıştır.

Profesyonelliğimiz ile her geçen gün ün saldığımız ve alanında uzman personellerimizin sorunsuz bir şekilde süreçlerde memnuniyetinizi sağlayabildiği Sakarya evden eve nakliyat süreçlerinde firmamız ile sizler de eşyalarınızı yeni adreslerinize taşıyabilirsiniz. Kalitesine kalite katarak bu alandaki en iyi firma olduğunu kanıtlayan Sakarya Evkur Nakliyat, sizlere en uygun fiyat ile taşımacılık hizmeti vermeye devam ediyor.

Tüm Nakliyat ve diğer taşıma ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Sakarya Evkur Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sakarya Evkur Nakliyat   22-10-2019

Evkur nakliyat firması Sakarya'da profesyonel hizmetler verebilen firmalardan. Açıkcası benim ve çevremin ihtiyaç dahilinde ilk olarak ulaştığı firma. Eşyalarımın 2 kez taşınmasında profesyonel sorumluluklar yüklenebilen, kaliteli hizmetleri ile de tanınan firmadır. Teşekkürü borç biliyoruz ailecek.