NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Samsun Hazal Nakliyat
Şehir Samsun
Yetkili Samsun Hazal Nakliyat
Telefon

0543 904 50 03

0543 904 50 03

Adres Samsun Nakliyeciler Sitesi No:33 /İLKADIM
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

30 yıldır Türkiye genelinde ev nakliye hizmeti veren Hazal Nakliyat güç birliği yaparak kurdukları SAMSUN NAKLİYE kısa zamanda sektörün lokomotiflerinden biri haline gelmiştir.

1986 yılında nakliye hizmetine başlayan SAMSUN NAKLİYE, başta Samsun merkez olmak üzere çeşitli illerde faaliyet göstermiştir. Yarım asrı aşkın tecrübe ve birikimiyle birçok kuruluşa başarılı samsun nakliye hizmetleri vermiştir. Şuanda da Samsun merkez olmak üzere şehir içinde ve şehir dışında nakliyat hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız 1986 yılında çalışmaya Samsun merkezde başlayan SAMSUN HAZAL NAKLİYAT ve Atakum Nakliyat ortaklığı ile yurt içi evden eve eşya taşıma hizmetine devam etmektedir.

Samsun Nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden beri kendini modern taşıma sistemin öncüsü olarak ilk 2005 Yılında Sezgin Akkaya öncülüğünde kurulduk.

2006 yılında Türkiye’nin köklü ve büyük kurumlarından biri olan Akkaya Holding iştiraki olarak kurulan Samsun Hazal Nakliyat A.Ş., Ulusal ve uluslararası ölçekte kapıdan kapıya samsun evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Türkiye genelinde yurt içi taşıma,ağır taşımacılık, antrepo, depolama, dağıtım ve stoklama, liman için nakliye, lashing, elleçleme, nezaret ve gümrükleme hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz Uluslararası taşımacılık alanında ise Multimodal Taşımacılığı, Uluslararası Kara Taşımacılığı, Uluslararası Hava Taşımacılığı, Uluslararası Deniz Taşımacılığı, Uluslararası Demiryolu Taşımacılığı ve ağır taşımacılık operasyonları gerçekleştirmektedir. Genel merkezi Samsun İlkadım’da bulunan Nakliyeciler Sitesi’nde ofisimiz bulunmaktadır.

 

Firmamız uzun yıllara dayanan nakliyat tecrübeleri ile yine Samsun nakliyat sektöründe uzun yıllardan beri kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Firmaların arasından kendini bir ışık gibi parlatan ve kendini aynı zamanda geliştiren Hazal nakliyat firması, uzman personelleri ile ün salmaya devam ederken, sizlere daha kaliteli taşımacılık hizmetleri vermek için yeni nesil taşımacılık sistemlerini denemektedir. Verilen hizmetler şüphesiz ki Samsun evden eve nakliyat alanındaki en kaliteli hizmetlerdir. Sizler de firmamıza ulaşarak Hazal Nakliyat farkı ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları