NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Samsun Serkan Nakliyat
Şehir Samsun
Yetkili Samsun Serkan Nakliyat
Telefon

0 536 235 89 66

0 536 235 89 66

Adres Yenimahalle Mahallesi, Gürsan Sanayii, Çarşamba Cd. D:sitesi No:88, 55080 Canik/Samsun
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Samsun Serkan Evden Eve Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliye sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Samsun Serkan Evden Eve Nakliye; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

Kaliteli evden eve nakliye hizmeti, prensip olarak hiçbir ev eşyası ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz. Kaliteli evden eve nakliyat, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanır. Sigortalı evden eve nakliye, olabilecek kazalar için eşyalarınızı Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Samsun Serkan  Nakliye; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan büroya, ofisden ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza verdiği; birikim, tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Samsun evden eve nakliyat sektörünün köklü firması Serkan nakliyat, her geçen gün artan kalitesi ile birlikte sizlerin en iyi şekilde hizmet almasını sağlıyor. Firmamız profesyonelliğini müşterilerinin eşyalarını düşünerek sağlıyor ve hiçbir müşterisine hüsran yaşatmamak için elinden geleni yapıyor. Firma olarak sizlere hizmet verirken uzman personellerimiz ile çalışıyoruz. Ve böylelikle eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmeden yeni adreslerinize taşınmış oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları