NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Samsun Taycıoğlu Nakliyat
Şehir Samsun
Yetkili Taycıoğlu Nakliyat
Telefon

0541 697 95 55

0541 697 95 55

Adres Selahiye Mahallesi, Eski Postane Sk. No:21, 55000 İlkadım/Samsun
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Samsun evden eve nakliye şirketimiz uzun yıllar ev taşıma hizmetlerini, ticari kimlik ve ahlak anlayışı içinde Yasa hükümleri gereği yerine getirmektedir.

Samsun evden eve, ev taşıma öncesi Eksperlerimiz tarafından ücretsiz olarak eşya tespiti yapılmaktadır.

Samsun evden eve eşya taşıma da amacımız eşyalarınızı alabilecek aracın tespiti ile ambalajlama, paketlemede gerekli malzemelerin ve taşıma kadrosunun belirlenmesidir.

Ev taşıma öncesinde edinilecek bilgiler ışığında siz saygıdeğer müşterilerimize ücret ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Samsun evden eve nakliye İdari teknik kadromuz ile taşıyıcı elemanlarımız, konusunda uzman ve profesyonel kişi ve kişilerden oluşmaktadır.

Samsun Nakliyat filomuzda bulunan araçlarımız 1998 -2014 Model arası olup, kasalarımız tüm koşullara uygun ev eşyası taşıma konforuna sahiptir.

Ambalajlama, toplama ve yerleştirme titizlik içinde yapılmaktadır.

İstenildiğinde nakliye kasko poliçesi yapılır.

 

Müşteri Memnuniyeti

Zamanımızın büyük bir bölümünü müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, karşılamak ve müşteri beğenisini kazanmak için harcarız. Önceliklerimiz, müşterilerimizin öncelikleri tarafından belirlenir. Bu nedenle onların ihtiyaçlarına anında yanıt vermeyi hedefleyen bir duyarlılığa sahibiz.

Müşterilerimizle yakın ilişki kurmak, değişen ihtiyaçlarını anında Hızlı ve Güvenilir bir şekilde karşılamak en önemli görevimizdir.

Samsun evden eve nakliyat Taycıoğlu Nakliyat adı altında 33 yıldır Samsun’da hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat Hizmetleri..

Samsun Evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta Samsun olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

Samsun Evden eve nakliyat Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmektedir.

Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.

Firmamız profesyonelliği ile Samsun evden eve nakliye alanında sizlerin beğenisini kazanmaya, kazandıkça ün salmaya devam ediyor. Her geçen gün yenilenen teknolojilerimizin olduğu nakliyat sektöründe, diğer nakliyat firmalarına öncü olmanın şeref ve motivasyonu ile performansımızı arttırarak hizmetlerimize devam ediyoruz.

Samsun Evden eve nakliyat firmamıza İletişim panelimizde bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

 

Siz saygı değer müşterilerimize sözümüz;

“Amacımız, kalite güven ve ekonomik anlayıştır.”

SAYGILARIMIZLA

Gürbüz ASLANTÜRK

Firma Koordinatörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları