NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Saygı Nakliyat
Şehir Diyarbakır
Yetkili Saygı Nakliyat
Telefon

0532 169 02 15

0532 169 02 15

Adres Yenişehir Mahallesi, Lise Caddesi, 21100, Yenişehir, Diyarbakır
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı
Diyarbakır Saygı Evden Eve Nakliyat firması olarak Diyarbakır’da hizmetinizdeyiz.

Diyarbakır genelinde hizmet veren firmamız Ulaştırma Bakanlığı’nın resmi K3 Belgesine sahip Evden Eve Nakliye hizmeti vermektedir.

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat, Diyarbakır Asansörlü Nakliyat, Diyarbakır Kurumsal Nakliyat hizmeti veren firmamız kaliteli hizmet sistemini uygun ücretlerle müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız kendi ekibi ve çalışanları ile gününde ve saatinde nakliye hizmetini yerine getiriyor, eşyalarınıza özenle taşıyor, olası zararlara karşı eşyalarınıza nakliye sigortası hizmeti sunmaktadır.

Firmamız Evden Eve Nakliyat’ta eşyalarınızın ekspertizini ücretsiz gerçekleştiriyor, eşyalarının önem sırasına göre paketleme ve ambalajlama işlemini ve marangozluk işlemini yapmaktadır. Eşyalarınızı ister taşımalı yöntemle isterseniz asansörlü taşıma sistemi ile çelik kasalı özel dizayn edilmiş araçlarımızın kasalarına yüklemektedir. Yeni yerinize getirilen eşyalarınız aynı itina ile taşıyor, eşyalarınızı istediğiniz yere yerleştiriyor, evinizin temizliğine uygun taşıma hizmeti vermektedir.

Firmamız Kurumsal Nakliyat’ta büro, ofis, dükkan ve depolarınızı özenle ambalajlıyor ve paketliyor, zamanında yeni yerinize götürmektedir. Eşyalarınızın sayı adedine göre özel taşıma imkanı da sunan firmamız firmanızın çözüm ortağı olarak da taşıma işlemi verebilmektedir.

Firmamız Asansörlü Nakliyat’ta çevrenin durumuna ve evinizin cam ve balkon durumuna göre 16. Kata kadar uzanan asansörleriyle profesyonel olarak taşımaktadır. Firmamız asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınızın hızlı ve güvenli taşıma imkanını sağlamaktadır.

Firmamız evden eve taşıma işinde 7/24 hizmetinizde olduğunuzu belirtmek istiyoruz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçebilir, ofisimizde bir çay içmeye gelebilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Saygı Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Saygı Nakliyat   21-10-2019

Diyarbakır'ın köklü nakliyat firmalarından birisi olduğu için, kendi kurumsal kimliklerini aşağıya çekecek hareketlerde bulunmuyorlar. Firmanın kalitesinden ben de faydalanarak eşyalarımı taşıdım. Verdikleri hizmetler sayesinde sorunsuz bir şekilde eşyalarımı yeni adresime taşıdım. Teşekkür ederim.