NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Sivas Gazi Nakliyat
Şehir Sivas
Yetkili Gazi Nakliyat
Telefon

0535 494 8254

0535 494 8254

Adres Küçük Minare Mahallesi Cahitzarifoğlu Caddesi Sabır Apartmanı Altı No : 25B Merkez / SİVAS
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı
Gazi Nakliyat olarak evden eve nakliye sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.Yapmakta olduğumuz evden eve nakliyat hizmetimizin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilincinde nakliyat sektöründeki çalışmalarımızı uzman personellerimiz ve kuruluş sahiplerimiz olarak sürdürmekteyiz.Türkiye’nin tüm illerine evden eve hizmetini profesyonel kadromuz ile garantili sigortalı bir şekilde sunmaktayız.
Evden Eve Nakliye SİVAS
SİVAS Evden Eve Nakliyat kuruluşumuz olarak SİVAS’ın her yerine evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. SİVAS’ın tüm bölgelerine hizmetimiz vardır. Çalışma prensibimiz olarak eşyalarınızı taşımacılık öncesi sigorta kapsamına alıyoruz. Eğer ki eşyalarınızın başına sel , yangın gibi doğal afetler gelirse sigorta’dan size geri ödeme yapıyoruz.
Evden Eve Nakliye Fiyatları
Siz saygı değer müşterilerimiz için evinizi veyahut ofisinizi taşıtacağınız zaman “nakliyat fiyatı” çok önemlidir.
Bu doğrultuda firmamız sizlere en uygun fiyatlarla garantili ve sigorta kapsamında en cazip olanaklarla yardımcı olacaktır.
Firmamız depolama ve paketleme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.
Nakliyat konusunda taşımayı yapacak olan elemanlarımız kendimizin belirlediği kriterlere göre değerlendirmeye koyarak almaktayız.
Aldığımız elemanların evden eve taşıma alanında profesyonel ve yetenekli olmasına dikkat ediyoruz.
Gazi Nakliyat’ın sahip olduğu kariyerini kolayca kazanılmamış olması sebebiyle adımızı üstün yerlere taşımak için çaba gösteren personel çalıştırmaya dikkat göstermekteyiz.
Evden Eve Nakliyat sırasında kullanılacak olan ambalajlama malzemesinin hijyenik olması bizim için en önemli hususlardan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları