NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Sivas Öncü Nakliyat
Şehir Sivas
Yetkili Sivas Öncü Nakliyat
Telefon

0346 211 44 58

0346 211 44 58

Adres Gülyurt Mahallesi İstiklal Caddesi No :85 Tapu Kadastro Karşısı Merkez / Sivas
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sivas Öncü Asansörlü Nakliyat olarak evden eve nakliyat sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşıma hizmetimizin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilincinde nakliyat sektöründeki çalışmalarımızı uzman personellerimiz ve kuruluş sahiplerimiz olarak sürdürmekteyiz. Türkiye’ nin tüm illerine evden eve hizmetini profesyonel kadromuz ile garantili sigortalı bir şekilde sunmaktayız.
Asansörlü Evden Eve Nakliye Sivas
Sivas Öncü Asansörlü Evden Eve Nakliyat kuruluşumuz olarak Sivas’ın her yerine evden eve taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Çalışma prensibimiz olarak eşyalarınızı taşımacılık öncesi sigorta kapsamına alıyoruz. Eğer ki eşyalarınızın başına sel , yangın gibi doğal afetler gelirse sigorta’dan size geri ödeme yapıyoruz.
Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Siz saygı değer müşterilerimiz için evinizi veyahut ofisinizi taşıtacağınız zaman “nakliye fiyatı” çok önemlidir.
Bu doğrultuda firmamız sizlere en uygun fiyatlarla garantili ve sigorta kapsamında en cazip olanaklarla yardımcı olacaktır.
Firmamız depolama ve paketleme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.
Nakliye konusunda taşımayı yapacak olan elemanlarımız kendimizin belirlediği kriterlere göre değerlendirmeye koyarak almaktayız.
Aldığımız elemanların evden eve taşıma alanında profesyonel ve yetenekli olmasına dikkat ediyoruz.
Sivas Öncü Asansörlü Nakliyat’ın sahip olduğu kariyerini kolayca kazanılmamış olması sebebiyle adımızı üstün yerlere taşımak için çaba gösteren personel çalıştırmaya dikkat göstermekteyiz.
Evden Eve Nakliyat sırasında kullanılacak olan ambalajlama malzemesinin hijyenik olması bizim için en önemli hususlardan biridir.
Eşyalarınızın kesinlikle kirlenmeden ve zarar görmeden gerekli yerlere taşınması için en kaliteli malzemeleri seçmekteyiz.
Taşımayı yapacak olan araçlarımız sizlerin eşyalarınızın düzgün ve hızlı bir şekilde taşınacak olması için yüksek model arabalarımız bulunmaktadır.
Şoförlerimiz ise eşyalarınıza zarar vermemek için düzgün yolları seçerek iyi bir sürüş sağlamaktadırlar.
Sizleri düşünerek çalıştığımızdan dolayı bu çalışmalar gereği referanslarımız artmış ve müşteri portföyümüz genişlemiş bulunmaktadır.

 

Firmamızın üstün kalite hizmetlerinin bulunduğu ve her geçen gün kalitesinin arttığı Sivas evden eve nakliyat alanında firmamızın ismi gibi diğer nakliyat firmalarına Öncü bir şekilde ilerliyoruz. Firmamızın üstün kalite hizmetleri uzun yıllardan beri devam etmektedir. Bu sebeple her geçen gün daha çok ün salıyor, Sivas nakliyat alanında daha çok talepler alıyoruz. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak Sivas nakliyat firması Öncü nakliyat ile üstün kalite hizmetler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları