NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Sivas Pınar Taşımacılık
Şehir Sivas
Yetkili Sivas Pınar Nakliyat
Telefon

0536 812 10 58

0536 812 10 58

Adres Pulur Mah. Ahi Emir Cad. Tosuner Apt. No:6 SİVAS/MERKEZ
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı
9 yıl önce Sivas’ta kurulmuş olan Sivas Evden Eve Pınar Nakliyat, nakliye sektöründe öncü bir kuruluş olmaya devam etmektedir. 9 Yıllık tecrübemizden kaynaklı, doruk noktaya çıkmış tecrübemizle sizlere kalitemizi sonuna kadar hissettirmekteyiz. Çağımızın teknolojik gelişmelerinden yararlanmakta ve 9 yıldır güncelliğimizi korumakta ve her zaman bir adım önde olmaktayız. Tam memnuniyet ile iş yapan firmamız sektöründe uzun yıllar daha hizmet vermekte kararlıdır.

Firmamız nakliyat için gerekli olan lisansı (K3 Yetki Belgesi) ilk açıldığından beri bulunan, toplama kişilerle değil yıllardır birbiri ile çalışan yetenekli ve tecrübeli işciler bulunduran nakliye firmamız Türkiye’mizin her yerine güvenli evden eve nakliye yapar.

 

Firma olarak sizlere üstün kalite hizmetler sunmak için kendimizi hiç durmadan geliştirmeye çalışıyor, sizlerin bu süreçte en iyi şekilde hizmetler alması için gerekli ne varsa yapıyoruz. Sivas evden eve nakliyat firması olan Pınar Nakliyat firmamız, alanında uzman personeller ile ses getiren hizmetler verdiği için, sizlerin de bu süreçlerden memnun kalmasını sağlamaktadır. Hemen sizlerde firmamıza ulaşın ve Sivas nakliyat alanıyla ilgili profesyonel destekler alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları