NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Tahincioğlu Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Tahincioğlu Nakliyat
Telefon

0532 460 38 29

0532 460 38 29

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sizin için profesyonel bir şekilde hizmet verecek olan firmamız eşyalarınızın rahat bir şekilde taşınması herhangi bir zarara uğramaması için İstanbul asansörlü nakliyat hizmetini vermektedir. Oturduğunuz apartmanın asansör bulunmayabilir binanın içindeki merdivenler dar durumda olabilir. Böyle olduğu zaman eşyalarınız taşınırken firmamız çok dikkatli bir şekilde davransa bile eşyalarınız için risk durumu bulunmaktadır. Bu risk tamamıyla ortadan kaldırmak ve çok daha kısa bir sürede taşınma işini yaparak size zamandan tasarruf etmeyi sağlayacak olan firmamız asansörlü nakliyat hizmetini oldukça başarılı bir şekilde verecektir. Yüksek katlarda bulunan büyük eşyalarınızın bile çok kısa süre içinde taşınmasını sağlayacak olan firmamız oldukça uygun fiyatı bir şekilde hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyet odaklı olarak hizmet veren firmamız sorunsuz bir şekilde taşınabilmeniz için gerekli olan her ne varsa eksiksiz bir şekilde yapacaktır. Firmamızdan asansörlü nakliyat ile hızlı bir şekilde taşınma hizmeti almak için tek yapmanız gereken mevcut numaralardan ulaşmak olacaktır. Haftanın her günü hizmet veren firmamız tarih konusunda gerekli olan belirlemeyi yapacaktır. Nakliyat hizmeti alacağınız firmanın İstanbul şehirler arası nakliyat ve İstanbul evden eve nakliyat alanlarının hepsinde tecrübesini sorgulayın. Tahincioğlu Nakliyat bu alanlarda sizleri asla mağdur etmeyecek şekilde hareket eder.

1 Adet Yorum Var, Tahincioğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Tahincioğlu Nakliyat   05-02-2020

Ekip arkadaşlar gayet başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirdiler. Eşyalarım gayet sapasağlam bir şekilde teslim aldım. Verdiğiniz hizmetten dolay hepinize sonsuz teşekkürler bir daha taşımam olursa yine sizleri arayacağım. Kesinlikle tavsiye ederim. Tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.