NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Taşıroğlu Evden Eve Nakliyat | Balıkesir
Şehir
Yetkili Taşıroğlu Evden Eve Nakliyat | Balıkesir
Telefon

05073668695

05073668695

Adres yıldırım Mh Cumali sk no , 03
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Tam kiradan kurtuldum, ev aldım diye sevinirken aldığınız ev, yüksek bir katta ise sakın taşınmaktan korkmayın. Toplamalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde eviniz kalite standartlarına uygun, teknolojik sistemler sayesinde kolaylıkla taşınacaktır.|

Toplamalı evden eve taşıma işlemleri sayesinde eşyalarınız evinizin içinden toplanarak, eşyalarınızın boyutuna göre belirlenmiş olan kamyonlara sabitlenerek istediğiniz eve yerleştirilmiş olur. Tek bir kişiyle muhatap olarak rahat bir şekilde evinizin taşınma işlerini gerçekleştirmiş olursunuz.

Eviniz taşınmadan önce, eşyalarınızın hepsini zarar gelmeyecek şekilde ambalajlanır. Eşyalar ebat ve ağırlıklara göre farklı şekillerde ambalajlama işlemi gerçekleştirilirken, düzenli çalışan firmalarda, ambalajlama konusunda da alanında uzman kaliteli işçilik veren ayrı bir ekip kullanılır. Bilgi ve deneyim gerektiren paketleme işi firmaların uzman personelleri tarafından yapılması daha uygun olur. Eşyaların yükleneceği araç ta eşya yoğunluğuna ve eşyaların ebatına göre seçilmelidir. Eşyalar taşınacağı yeni adrese vardığında, yerleştirme ekibi ise eşyaların yerleştirilmesinde görev alır. Tabi ki bu işlemleri siz isterseniz firmalar yapar. Sizden de ekstra ücret talep eder bunları göz önünde bulundurmadan taşınma işlerine giriş memelisiniz.

Eğer sizde asansörlü ve toplamalı evden eve taşımacılık hizmeti gerçekleştirmek istiyorsanız, eviniz veya ofisiniz taşınırken ayak ayak üzerine atacak, kahvenizi yudumlayacaksınız. Asansörün kurulması 20 dakika sürse de eşya yoğunluğuna göre taşınma işleminiz 2 ile 3 saati geçmeyecektir. Hatta eşyaları toplamak zorunda bile değilsiniz. Kişisel eşyalarınızı toplayın ve evi evden eve nakliyat firmasına teslim edin. Eşyaları toplamamak ve yerleştirme işine karışmamakla kendinizi taşınmamış gibi hissedebilirsiniz.

Güvendiğiniz bir firmayla çalıştığınız zaman, evinizi gönül rahatlığıyla teslim edecek aynı zamanda hiç yorulmadan nakliye işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Her firmaya göre değişiklik gösteren evden eve taşımacılık fiyatları, modernlik ve kaliteden dolayı aynı zamanda teknolojiye uyum sağladığından dolayı farklılık göstermektedir.  Eşyalarınızı sigortalatmak ve tecrübeli işinde uzman bir kadro ile çalışmak istiyorsanız elbette elinizi cebinize atacaksınız. Bunları da göz önünde bulundurarak firma seçimi yapmalı ve firmaların size sunduğu avantajları göz ardı etmeden fiyatları da itirazsız kabul etmelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları