NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Taşıroğlu Nakliyat
Şehir Bilecik
Yetkili Taşıroğlu Nakliyat
Telefon

05073668695

05073668695

Adres ordu Cd Balkanlar sk no24
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınma yapılırken eşyaların uzman elemanlar tarafından demonte edilmesi, kırılma ve çizilme olaylarına karşı paketlenmesi ve tekrar uzman elemanlar tarafından monte edilmesi gerekmektedir.

Evden eve taşınma işlemi uzman kadrosu olan firmalar tarafından yapılması gerekir. Eşyalarınızın başka bir yere güvenle nakliyesi için dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Eşyaların doğru ambalajlanması, doğru ölçülerde kolilere konulması, doğru araçlarla taşınması, araçlarda düşmelere karşı sabitlenmesi, araçla taşıma işlemi bittikten sonra eve çıkartılırken dikkatli taşınması, eve çıkartılan eşyaların doğru şekilde montajının yapılması bunlardan en önemlileridir. Anlaşmaya varılan firmayla yapılmalıdır. Aksi durumda mağdur olabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda da en doğru şekilde yardımcı olmak için özel sigorta uygulamasından sizleri yararlandırmakta.Böylece sorun olması durumunda mağdur olmadan zararınız karşılanacaktır.

Taşrığlu firması olarak istediğiniz her durumda eşyalarınızı en son sistem donanım ve deneyimli personelimizle taşımaya hazırız. Sizler yorulmadan, sıkılmadan taşınmanın rahatlığını yaşayın diye biz yıllardır bu sektörde hizmet etmeye devam ediyoruz. Sizlere sağlayacağımız koşullar sayesinde hem rahat bir şekilde taşınmanın avantajını yaşayacak hem de hızlıca yeni evinize taşınarak zaman harcamamış olacaksınız. Evden eve nakliyat ile ilgili merak ettiğiniz her türlü soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinden ya da telefon yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ve hizmet aşkıyla en doğru sonuç odaklı çalışma hayatımıza devam ediyoruz

2 Adet Yorum Var, Taşıroğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Taşıroğlu Nakliyat   17-10-2019

Evden Eve Nakliyat sektöründe içim rahat bir şekilde güvenebileceğim tek firma oldu. Binlerce nakliyat gerçekleştiren bu firma güler yüzle ilgilenmeyi de unutmuyorlar. Sizlerde bir adres arayarak güvenli firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan bir firma olduğu gerçeğini saklamayayım sizlerden. Sizlerde bu sektör üzerinden mutlu ayrılabileceğiniz önerebilirim.


Taşıroğlu Nakliyat   05-02-2020

Bir Bilecikli olarak burada güvenilir bir nakliyat firması bulmanın zor olduğunun bilincindeyim. Birçok nakliyat firması ile çalıştım ve eşyalarım hep zarar gördü. Ama Taşıroğlu Nakliyat bugüne kadar çalıştığım firmaların en iyisi oldu. Eşyalarıma hiçbir şekilde zarar getirmediler. Asansörlü nakliyat sayesinde de eşyalarım hızlı bir şekilde yeni evime ulaştı. Taşınma sürecimde bana yardım eden ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.